reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News+ wystartuje 9 czerwca

dodano: 2014-05-15 13:03 | aktualizacja: 2014-05-15 20:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat News+ Polsat News + Polsat News Plus W prezentacji wyników Grupy Cyfrowy Polsat za pierwszy kwartał 2014 roku, która odbyła się 15 maja, padła informacja, że na 9 czerwca 2014 roku zaplanowana jest zmiana Polsat Biznes na Polsat News+ w formule informacyjno-publicystycznej. Pierwsze informacje na temat planowanego rebrandingu Polsatu Biznes na Polsat News+ pojawiły się w lutym 2014 roku (więcej tutaj i tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsacie News+ mają znaleźć się głównie informacje i programy publicystyczne dotyczące wydarzeń na świecie oraz zagadnień ekonomicznych. Oznacza to, że jego bezpośrednim konkurentem będzie uruchomiony w styczniu 2014 roku przez Grupę TVN kanał TVN24 Biznes i Świat, który zastąpił TVN CNBC (więcej tutaj).

Oficjalny komunikat Telewizji Polsat:

Polsat News+ to kanał publicystyczno-informacyjny dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej. Istota kanału Polsat News+ kryje się w znaku „+” - to właśnie w Polsat News+ stworzymy przestrzeń, w której zatrzymamy się na chwilę w pogoni za newsem i przyjrzymy się najważniejszym wydarzeniom dnia z szerszej perspektywy. Polsat News+ stworzą cenieni dziennikarze i publicyści oraz ich autorskie programy. Szefem kanału jest Henryk Sobierajski, szefem anteny Beata Grabarczyk. Polsat News+ wystartuje 9 czerwca 2014 roku i zastąpi Polsat Biznes.

– Sukces kanału Polsat News, który 7 czerwca będzie świętował już 6. urodziny, jest doskonałym potwierdzeniem, że nasz sposób przekazywania informacji zyskał uznanie wśród widzów. Polsat News to dziś najdynamiczniej rozwijający się kanał informacyjny w Polsce. Dlatego, 9 czerwca, uruchamiamy kanał Polsat News+, który będzie stanowił naturalne uzupełnienie i rozszerzenie treści przekazywanych przez stację Polsat News – mówi Henryk Sobierajski, szef kanału Polsat News oraz Polsat News+.

Kanał Polsat News+ wystartuje 9 czerwca 2014 roku. Dostępny będzie w ofercie Cyfrowego Polsatu, nc+, w sieci kablowej UPC, Vectra, Multimedia i wielu innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...