reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-30 - 2022-07-01

Extreme Sports Channel poleca w czerwcu

dodano: 2014-05-21 03:45 | aktualizacja: 2014-05-21 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Chello Zone

extreme sports channel logo W czerwcu 2014 roku kanał Extreme Sports Channel poleca swoim widzom takie premierowe programy jak: „WWE Payback 2014”, „Formuła Drift 2013” i „Extreme Fighting Africa”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2014 roku w Extreme Sports Channel:

„WWE Payback 2014” - premiera
emisja: niedziela, 15 czerwca 2014 roku o 17:00, powtórka o 22:15

- Siła, zaskakujące zwroty akcji i wielka chwała zwycięzców - tego oczekujemy od wrestlingu i to znajdziemy na Extreme Sports Channel w premierowej retransmisji „WWE Payback” - zapowiada nadawca. W akcji zobaczyć będzie można takie legendy współczesnego wrestlingu jak John Cena, Randy Orton, Daniel Bryan, Roman Reigns czy Seth Rollins. Nie zabraknie również pań - Div ringu. Allstate Arena było świadkiem takich legendarnych spotkań jak to zeszłoroczne Dolpha Zigglera i Johna Ceny. Co się stanie, gdy topowi Superstars i Divy ponownie spotkają się ze swymi najzacieklejszymi wrogami by, jak nazwa imprezy wskazuje, wyrównać rachunki? - Bądź świadkiem tego zdarzenia i oglądaj Extreme Sports Channel w niedzielę, 15 czerwca br. o 17:00 - zaprasza nadawca.

Formuła Drift, foto: Chello Zone


„Formuła Drift 2013” - premiera
emisja: od poniedziałku do piątku (od 16 czerwca 2014 roku) o 20:00 i 20:30

Drift, który narodził się w Japonii jako sport nielegalny, uprawiany na parkingach i krętych podmiejskich drogach, w końcu przedarł się do świata profesjonalistów, sławy i dużych pieniędzy. Powstała w 2003 roku Formula Drift obecnie zrzesza pona 60 zawodników i jest uznawana za jedną z najważniejszych na świecie. Kierowcy za pomocą swoich maszyn i ich niezliczonych koni mechanicznych rzucają wyzwania fizyce - a w szczególności siłom tarcia. W większości sportów motorowych chodzi o jak najlepszą przyczepność. W przypadku driftu jest odwrotnie - właśnie dlatego jest on uznawany za ekstremalny sport motorowy, nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Dzięki modyfikacjom i wielkiej mocy silników samochody są w stanie przebywać w kontrolowanym uślizgu nadnaturalnie długo. W idealnym przejeździe driftowym tylne koła w ogóle nie podążają za przednimi - przechodzą jedynie ze ślizgu w ślizg. Tu nie liczą się czasy okrążeń - liczy się styl i technika. - Najlepszych kierowców-drifterów z całego świata, w kłębach dymu i przy odgłosach palonej gumy, podziwiać będzie można w Extreme Sports Channel od 16 czerwca br. - zapowiada nadawca.

„Extreme Fighting Africa” - premiera
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 czerwca 2014 roku) o 21:00 i 22:00 (17 czerwca 2014 roku tylko o 22:00)

Extreme Sports Channel zaprasza na premierową retransmisję z imprezy EFC Africa. Walki w ramach Extreme Fighting Championship Africa odbywają się od 2009 roku w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki (RPA). Są one utrzymane w formule MMA - Mixed Martial Arts. Ta dyscyplina stanowi najbardziej wymagający szczebel sportów walki. MMA jest połączeniem kick boxingu, boksu klasycznego oraz zapasów i wymaga od zawodników niesamowitej sprawności, wytrzymałości i siły ponieważ walczący muszą wykazywać się biegłością w walce w stójce i w parterze. Walki odbywają się na ringu w kształcie ośmiokąta zwanego przez zawodników Hex (od Hexagon). Scena jest dodatkowo oddzielona od publiczności siatką co uniemożliwia ucieczkę ze pola walki i stwarza możliwości trudnych konfrontacji w rogu. W 24. edycji EFC Afria zobaczymy walki takie jak: Demarte Pena vs. Allan „Commando boy” Ilunga w wadze piórkowej, Jeremy „the Pitbull” Smith vs. Garreth „Soliderboy” McLellan w wadze średniej i Ricky „Apocalypse” Misholas vs. Ruan „Fangzz” Potts w wadze ciężkiej. - Na emocjonujące widowisko zaprasza kanał Extreme Sports Channel - informuje nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...