reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ja to mam szczęście” - serial TVP2 w ITVN

dodano: 2014-05-29 19:25 | aktualizacja: 2014-05-29 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

ITVN TVN International Od 2 czerwca br. na antenie ITVN (TVN International) zagości sympatyczna i nieco zwariowana rodzinka Polaków. - Serial komediowy o ich zabawnych losach i codziennych zmaganiach traktowanych z przymrużeniem oka z pewnością wprawi widzów w przyjemny, wakacyjny nastrój - zapewnia nadawca. Mocną stroną tej produkcji są nie tylko barwne postacie i ich dynamiczne dialogi, ale także gwiazdorska obsada. W główne role wcielają się m.in.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Tomasz Karolak, Ewa Kasprzyk, Przemysław Sadowski, Zdzisław Wardejn oraz Antoni Królikowski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W obsadzie pojawią się także m.in. Anna Samusionek, Jolanta Fraszyńska, Rafał Cieszyński, Karina Węgiełek, Joanna Orleańska, Violetta Arlak, Dominika Kluźniak, Aldona Orman, Maciej Musiał, Mikołaj Cieślak, Stefano Terrazzino, Tomasz Kammel, Agnieszka Dulęba-Kasza, Maciej Musiał, Monika Bolly, Katarzyna Galica, Elżbieta Romanowska, Gabriela Muskała, Beata Kolak i Iza Zwierzyńska,

Podobno rodziny się nie wybiera, lecz Polakowie są szczególnym przypadkiem. Mając pewien bagaż doświadczeń i niepowodzeń, rozkochani w sobie Joanna i Jerzy w pełni świadomie postanowili założyć rodzinę patchworkową. Ona pracuje jako pielęgniarka, on jest wziętym deweloperem. Para wspólnie wychowuje syna Jurka - uważającego się za dorosłego i poważnego nastoletniego Marcina, zbuntowaną córkę Joanny - Elę oraz ich wspólną, nieco przemądrzałą pociechę - ośmioletnią Zosię. Każde z nich ma inne pasje i problemy, co wielokrotnie prowadzi do zabawnych sytuacji i konfliktów. Te szalone doświadczenia sprawiają, że Polakowie z czasem stają się dla siebie nie tylko solidarną familią, ale i najlepszymi przyjaciółmi.

Kuchnia to centrum ich rodzinnego życia, w której można na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, pożartować, poplotkować, popłakać i omówić wszystkie bieżące wydarzenia. W ich domu nie ma czasu na nudę. W każdej chwili można spodziewać się odwiedzin byłego męża Joanny, któremu akurat odcięto wodę w jego własnym mieszkaniu lub rodziców Aśki, którzy koniecznie muszą obejrzeć z córką kilkaset zdjęć wykonanych podczas wycieczki do Zakopanego. W wychowaniu dzieci uczestniczą również była żona Jurka oraz jego mama - samotna, lecz kochająca mężczyzn i korzystająca z uroków życia kobieta.

Serial „Ja to mam szczęście” został wyprodukowany dla TVP2. W sumie powstały dwa sezony. Produkcję oparto na francuskim serialu „Que du bonheur” telewizji TF1.

„Ja to mam szczęście” - emisja od poniedziałku do piątku (od 2 czerwca 2014 roku) o 20:05 (CET - Berlin, Paryż), 20:00 (CDT - Chicago) i 21:00 (EDT - Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Serial mogą oglądać także widzowie TVP HD.

ITVN (TVN International) to międzynarodowy kanał Grupy TVN. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (USA), Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Przekaz nie jest dostępny w Polsce. W ramówce stacji znajdziemy produkcje znane z innych kanałów Grupy TVN (TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7 oraz TVN Meteo), a także hity światowego kina i dokumentu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama