reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golf Channel zadebiutował w Polsce

dodano: 2014-05-30 19:20 | aktualizacja: 2014-05-30 21:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Golf Channel Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj i tutaj), kanał Golf Channel pojawił się na polskim rynku. Jednym z pierwszych operatorów, który zdecydował się na wprowadzenie stacji do swojej oferty, jest sieć Echostar Studio z Poznania. 29 maja br. abonenci tej sieci, także zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), zyskali dostęp do tego kanału.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta Golf Channel, jak sama nazwa wskazuje, to przede wszystkim golf na najwyższym światowym poziomie - PGA Tour, European Tour, Asian Tour, Web.com Tour, itp. Ramówka Golf Channel obejmuje również najważniejsze wiadomości golfowe, programy typu talk-show, instrukcje gry w golfa i inne oryginalne programy, m.in. „School of Golf”, „The Golf Fix”, „Playing Lessons”, „Champions Tour LC”, „SwingFix & Golf Channel Academy”.

Stacja, będąca częścią NBC Sports Group, oddziału NBCUniversal, jest obecna w 84 krajach na całym świecie. Polskim operatorom kanał jest oferowany w wersjach SD i HD. Jak informuje TVPasja, polski dystrybutor Golf Channel, prowadzone są rozmowy z największymi operatorami w Polsce w sprawie poszerzenia ich ofert o ten kanał.

Golf Channel (Golf Channel HD) znajduje się w portfolio spółki Universal Networks International (UNI), należącej do NBCUniversal (będącej filią Comcast Corporation), oferującej kanały telewizyjne w ponad 176 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Na polskim rynku znajdziemy już takie stacje nadawcy jak: Universal Channel, Universal Channel HD, Scifi Universal, 13 Ulica, E! Entertainment i E! Entertainment HD, dostępne w ofertach platform satelitarnych (z wyjątkiem kanału E! Entertainment HD) Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz wybranych sieci kablowych i IPTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama