reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Music Box UA wchodzi do Polski [wideo]

dodano: 2014-05-31 15:54 | aktualizacja: 2014-05-31 17:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVPasja/satkurier.pl

Music Box UA.gif Nadawca ukraińskiego kanału muzycznego Music Box UA ogłosił niedawno zamiar ekspansji na inne rynki europejskie (więcej tutaj). Stacja ma pojawić się w płatnych pakietach operatorów. Telewizja naszego wschodniego sąsiada w maju br. wkroczyła już na polski rynek. Jej dystrybutorem została spółka TVPasja, która oferuje go operatorom w SD i HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Music Box UA to ukraiński kanał muzyczny nadawany od 2007 roku, który w maju zadebiutował na polskim rynku. To tylko taniec, muzyka taneczna oraz światowy i krajowy show-biznes jak również wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14-49 lat. Dostępny w wersji SD i HD - informuje TVPasja.

Materiał wideo promujący kanał Music Box UA:Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama