reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znamy logo Polo TV US

dodano: 2014-06-02 07:42 | aktualizacja: 2014-06-02 08:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Polo TV US W poniedziałek, 2 czerwca 2014 roku rusza Polo TV US, wersja polskiej stacji muzycznej przeznaczona na rynek amerykański (więcej tutaj). Kanał znajdzie się w ofercie platformy Dish Network. Nowy kanał to także nowa wersja znanego już logo Polo TV. Polo TV US będzie trzecią stacją Grupy ZPR uruchomioną w tym roku. 28 kwietnia br. oficjalnie wystartowały już na polskim rynku Fokus TV (więcej tutaj) i Vox Music TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramówce Polo TV US znajdą się najpopularniejsze programy Polo TV, a wśród nich m.in. „Kuchnia Polowa”, „Wszystko mi disco”, „Discopolot”, „Vipo Disco Hity” i „Disco Polo Live!”.

Kanał trafi do oferty amerykańskiej platformy Dish Network. Polo TV US znajdzie się w pakiecie z innymi polskimi kanałami, takimi jak ITVN (TVN International), TVN24, Religia.tv, Polsat 2, TVP Info, Kino Polska International, Kino Polska Muzyka, TV Sport, Baby TV i Eurochannel. W pakiecie jest także kanał Euronews. Dodajmy, iż już wkrótce oferta tego operatora ma się również poszerzyć o szykujący się do startu kanał TVP Rozrywka International (więcej tutaj, tutaj, tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).

Wokalistka Eva Basta, foto: Grupa ZPR


Polo TV nadaje od 2011 roku. Stacja dostępna jest w Polsce, bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC, MUX 1), w ofertach platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, nc+, Orange TV), operatorów kablowych i IPTV. Kanał nadaje w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13,0°E, a także w sieci. W Internecie nadaje ponadto kanał Polo Party TV (więcej tutaj), a także Radio Polo TV. Nadawcą stacji jest spółka Lemon Records, należąca do Grupy ZPR.

Obecnie Grupa ZPR ma następujące kanały telewizyjne w swoim portfolio - edukacyjno-poznawczy Fokus TV oraz muzyczne Eska TV i Polo TV, dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 1), w przekazie satelitarnym, kablowym i w sieci, Vox Music TV nadający w przekazie satelitarno-kablowym i w sieci, a także Wawa TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV i Vox TV, które są dostępne w sieci w serwisie EskaGO (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...