reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Festiwal disco w Kobylnicy w Polsacie i Disco Polo Music

dodano: 2014-06-02 08:09 | aktualizacja: 2014-06-02 08:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Gmina Kobylnica/Agencja Artystyczna Feniks/satkurier.pl

logo polsat 4 lipca 2014 roku odbędzie się 4. edycja Disco Hit Festival - Kobylnica. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki disco polo i dance. Transmisję z koncertu będzie można zobaczyć w kanałach Polsat, Polsat HD i Disco Polo Music. Przypomnijmy, iż poprzednio festiwal pokazywało Polo TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tradycyjnie do Kwakowa - malowniczej miejscowości słynącej z licznych wiatraków, przyjadą fani muzyki tanecznej z całej Polski oraz plejada gwiazd i twórców największych, jak zapowiadają organizatorzy, współczesnych przebojów muzyki disco polo i dance. Wśród nich: finaliści programu „Must be the music - Tylko Muzyka” (Polsat) - zespół Piękni i Młodzi, który wylansował przeboje „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” i „Chciałabym spać z Tobą”, laureaci poprzedniej edycji festiwalu, grupa After Party z hitami „Tylko ona jedyna”, czy „Wakacyjna love”, czy Andre, twórca hitu „Ale Ale Aleksandra”. Ponadto pojawi się tajemniczy DJ Disco, autor i wykonawca internetowego przeboju „Szalona ruda”, który na tę okazję przybędzie specjalnie z USA. Swoje święto na festiwalu, 30-lecie istnienia, obchodzić będzie grupa Bayer Full, na czele z charyzmatycznym Sławomirem Świerzyńskim. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalny benefis.

Na festiwalowej scenie wystąpi ponad 30 zespołów muzyki dance i disco polo.

- Startujemy o godzinie 18 koncertem „młodego pokolenia, a zakończymy ok. 2 w nocy koncertem gwiazd. Smaku imprezie nadaje fakt, że na żywo pokaże ją po raz pierwszy Telewizja Polsat. Widzowie tej stacji będą mogli liczyć na czterogodzinną transmisję. Od godziny 20:00 na głównym kanale Polsatu, a od godziny 22:00 na Disco Polo Music, należącym do kanałów tematycznych Grupy Polsat. Festiwal jest imprezą niebiletowaną, a na uczestników czeka również wiele atrakcji pozamuzycznych. W ubiegłym roku na to wydarzenie muzyczne przybyło ponad 30 tysięcy widzów. Niewątpliwie w tym roku rekord ten może zostać pobity - informują organizatorzy.

Organizatorami festiwalu są Agencja Artystyczna Feniks i gmina Kobylnica.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2014 - transmisja w piątek, 4 lipca 2014 roku od 20:00 w kanałach Polsat i Polsat HD i od 22:00 w Disco Polo Music.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama