reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Festiwal disco w Kobylnicy w Polsacie i Disco Polo Music

dodano: 2014-06-02 08:09 | aktualizacja: 2014-06-02 08:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Gmina Kobylnica/Agencja Artystyczna Feniks/satkurier.pl

logo polsat 4 lipca 2014 roku odbędzie się 4. edycja Disco Hit Festival - Kobylnica. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki disco polo i dance. Transmisję z koncertu będzie można zobaczyć w kanałach Polsat, Polsat HD i Disco Polo Music. Przypomnijmy, iż poprzednio festiwal pokazywało Polo TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tradycyjnie do Kwakowa - malowniczej miejscowości słynącej z licznych wiatraków, przyjadą fani muzyki tanecznej z całej Polski oraz plejada gwiazd i twórców największych, jak zapowiadają organizatorzy, współczesnych przebojów muzyki disco polo i dance. Wśród nich: finaliści programu „Must be the music - Tylko Muzyka” (Polsat) - zespół Piękni i Młodzi, który wylansował przeboje „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” i „Chciałabym spać z Tobą”, laureaci poprzedniej edycji festiwalu, grupa After Party z hitami „Tylko ona jedyna”, czy „Wakacyjna love”, czy Andre, twórca hitu „Ale Ale Aleksandra”. Ponadto pojawi się tajemniczy DJ Disco, autor i wykonawca internetowego przeboju „Szalona ruda”, który na tę okazję przybędzie specjalnie z USA. Swoje święto na festiwalu, 30-lecie istnienia, obchodzić będzie grupa Bayer Full, na czele z charyzmatycznym Sławomirem Świerzyńskim. Z tej okazji zespół przygotowuje specjalny benefis.

Na festiwalowej scenie wystąpi ponad 30 zespołów muzyki dance i disco polo.

- Startujemy o godzinie 18 koncertem „młodego pokolenia, a zakończymy ok. 2 w nocy koncertem gwiazd. Smaku imprezie nadaje fakt, że na żywo pokaże ją po raz pierwszy Telewizja Polsat. Widzowie tej stacji będą mogli liczyć na czterogodzinną transmisję. Od godziny 20:00 na głównym kanale Polsatu, a od godziny 22:00 na Disco Polo Music, należącym do kanałów tematycznych Grupy Polsat. Festiwal jest imprezą niebiletowaną, a na uczestników czeka również wiele atrakcji pozamuzycznych. W ubiegłym roku na to wydarzenie muzyczne przybyło ponad 30 tysięcy widzów. Niewątpliwie w tym roku rekord ten może zostać pobity - informują organizatorzy.

Organizatorami festiwalu są Agencja Artystyczna Feniks i gmina Kobylnica.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2014 - transmisja w piątek, 4 lipca 2014 roku od 20:00 w kanałach Polsat i Polsat HD i od 22:00 w Disco Polo Music.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama