reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

teleTOON+ wydłuża godziny emisji. Koniec Hyper+

dodano: 2014-06-10 13:58 | aktualizacja: 2014-06-10 14:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision/satkurier.pl

Hyper+ Od lipca br. stacja teleTOON+ (teleTOON+ HD) będzie nadawała od godziny 6 rano do 2 w nocy. Wieczorem emitowane będą seriale fabularne oraz produkcje własne stacji znane widzom pasma Hyper+, czyli programy poświęcone grom, nowinkom technologicznym i gadżetom. - Fani sportu i e-sportu też znajdą coś dla siebie - zapowiada nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W lipcowe weekendy o 22:00 pokazywany będzie serial fantasy „Czarodzieje kontra obcy”, a w tygodniu o tej porze widzowie teleTOON+ (teleTOON+ HD) będą mogli zobaczyć pełen magii i tajemnic serial „Leonardo”. Produkcja zabierze fanów przygód do XV-wiecznej Florencji, ale nie tej znanej z podręczników historii. Tu wyobraźnia miesza się z faktami historycznymi, a obok zabytkowych budowli, pojawiają się zupełnie nowoczesne pojazdy, bohaterowie noszą trampki i słuchają współczesnej muzyki.- Serial „Leonardo” skierowany jest do widzów od 12 roku życia, dlatego będzie stanowił łącznik miedzy programami dla młodszej widowni i tej starszej zainteresowanej światem gier i nowych technologii - powiedziała Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestylowych i dokumentalnych. - Z ekranu zniknie logotyp pasma Hyper+, aby podkreślić integralność stacji teleTOON+, ale programy znane z dotychczasowego wieczornego pasma stacji nadal będą nadawane - dodała.

W teleTOON+ (teleTOON+ HD) codziennie od godziny 22:30 będzie można oglądać produkcje, takie jak: „teleTOON+ Play”, „Fresh Air”, „Technology”, „Joint” czy „E-sport”. Stacja zakończy emisję programu o godzinie 2 w nocy.

Pasmo Hyper+ (początkowo Hyper) poświęcone grom i nowym technologiom, istniało od 2001 roku. Początkowo dzieliło pasmo z kanałem MiniMax, a potem z jego następcami - kanałami ZigZap i teleTOON+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...