reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

teleTOON+ wydłuża godziny emisji. Koniec Hyper+

dodano: 2014-06-10 13:58 | aktualizacja: 2014-06-10 14:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision/satkurier.pl

Hyper+ Od lipca br. stacja teleTOON+ (teleTOON+ HD) będzie nadawała od godziny 6 rano do 2 w nocy. Wieczorem emitowane będą seriale fabularne oraz produkcje własne stacji znane widzom pasma Hyper+, czyli programy poświęcone grom, nowinkom technologicznym i gadżetom. - Fani sportu i e-sportu też znajdą coś dla siebie - zapowiada nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W lipcowe weekendy o 22:00 pokazywany będzie serial fantasy „Czarodzieje kontra obcy”, a w tygodniu o tej porze widzowie teleTOON+ (teleTOON+ HD) będą mogli zobaczyć pełen magii i tajemnic serial „Leonardo”. Produkcja zabierze fanów przygód do XV-wiecznej Florencji, ale nie tej znanej z podręczników historii. Tu wyobraźnia miesza się z faktami historycznymi, a obok zabytkowych budowli, pojawiają się zupełnie nowoczesne pojazdy, bohaterowie noszą trampki i słuchają współczesnej muzyki.- Serial „Leonardo” skierowany jest do widzów od 12 roku życia, dlatego będzie stanowił łącznik miedzy programami dla młodszej widowni i tej starszej zainteresowanej światem gier i nowych technologii - powiedziała Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestylowych i dokumentalnych. - Z ekranu zniknie logotyp pasma Hyper+, aby podkreślić integralność stacji teleTOON+, ale programy znane z dotychczasowego wieczornego pasma stacji nadal będą nadawane - dodała.

W teleTOON+ (teleTOON+ HD) codziennie od godziny 22:30 będzie można oglądać produkcje, takie jak: „teleTOON+ Play”, „Fresh Air”, „Technology”, „Joint” czy „E-sport”. Stacja zakończy emisję programu o godzinie 2 w nocy.

Pasmo Hyper+ (początkowo Hyper) poświęcone grom i nowym technologiom, istniało od 2001 roku. Początkowo dzieliło pasmo z kanałem MiniMax, a potem z jego następcami - kanałami ZigZap i teleTOON+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...
reklama