reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Noksu” w Polsat JimJam

dodano: 2014-06-12 14:06 | aktualizacja: 2014-06-12 16:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat

JimJam Polsat W lipcu br. Polsat JimJam przedstawi dzieciom nowego przyjaciela, rezolutnego Noksu, którego imię oznacza „bądź sobą” i znakomicie oddaje jego naturę. Noksu nie musi szukać przygód, one same go znajdują! Jego ciekawość świata i żywy charakter sprawiają, że co chwila spotyka go coś niezwykłego. I chociaż Noksu wpada czasami w tarapaty, to wszystkie historie z jego udziałem kończą się szczęśliwie i przekazują dzieciom ważną lekcję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Noksu wraz z przyjaciółmi, Nupim i Betty, w każdym odcinku uczy się też czegoś nowego - przechodzenia przez ulicę, pływania, dbania o rower, czy też prac w ogródku. Ponadto sympatyczne postacie odkrywają, jak ważne jest bycie szczerym wobec przyjaciół, że nie warto jeść niezdrowego jedzenia, nie wolno śmiecić oraz potrzebę bycia życzliwym.

Serial podzielony jest na bloki edukacyjne, które skupiają się na takich zagadnieniach jak: bezpieczeństwo na drodze, zdrowie, higiena, ochrona środowiska, zmienność pogody, przyjaźń, zachowanie i kreatywność. - „Noksu” cechuje łagodna grafika, spokojna animacja i sympatyczni bohaterowie, dzięki czemu będzie on idealną propozycją dla maluchów w wieku od 3 do 4 lat - zapewnia nadawca.

„Noksu” - emisja od poniedziałku do piątku (od lipca 2014 roku) o 14:15, 16:05 i 20:40, a w soboty i niedziele o 20:40 w kanale Polsat JimJam.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Antena 80SP + LNB Quad

Stalowa antena 80cm w kolorze białym lub grafitowym (ciemnoszarym) z...

109 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Single 6° Opticum LMP-04H

Tani, pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single (6° - Hot Bird...

39 zł Więcej...
reklama