reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MiniMini+: Nowe gry „Rybka MiniMini poznaje świat”

dodano: 2014-06-12 16:53 | aktualizacja: 2014-06-12 17:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision

MiniMini+ Od wtorku, 10 czerwca br. wszyscy mali fani Rybki MiniMini mogą bawić się ze swoją ulubienicą w edukacyjne gry i zabawy. Nowa seria „Rybka MiniMini poznaje świat” przygotowuje dzieci do rozpoczęcia nauki szkolnej. Stworzone przez ekspertów gry można pobrać ze strony Google Play, a niebawem będą też dostępne w Apple Store. Cena pakietu gier to około 4 zł.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Seria gier i zabaw „Rybka MiniMini poznaje świat” pozwala zorganizować czas dzieciom w wieku przedszkolnym w mądry, bezpieczny i ciekawy sposób. Wspiera ich rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Seria została stworzona przez ekspertów i pedagogów i ma na celu przygotowanie przedszkolaków do edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci uczą się przez zabawę w towarzystwie swojej ulubionej postaci - Rybki MiniMini. Wspólnie z nią mogą zdobywać i ćwiczyć wiele ważnych umiejętności, takich jak: liczenie, porównywanie czy orientacja w przestrzeni - czytamy w komunikacie.
 
- Celem stacji MiniMini+ jest zapewnienie małym widzom mądrej rozrywki, dlatego bajki emitowane na naszej antenie zawsze posiadają walory edukacyjne i prezentują pozytywne wzorce zachowań. Z tego też powodu postanowiliśmy zaangażować się w tworzenie gier edukacyjnych z Rybką MiniMini - powiedziała Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestyle’owych i dokumentalnych. - Seria „Rybka MiniMini poznaje świat” to interaktywne, edukacyjne narzędzie, dzięki któremu dzieci niepostrzeżenie zdobędą umiejętności tak istotne w pierwszych klasach szkoły - dodała.
 
Pakiet gier zostały podzielone na różne obszary tematyczne, m.in.: myślenie i pamięć, umiejętność dostrzegania związków i nieprawidłowości, porównywanie przedmiotów czy umiejętność liczenia. Podczas zabawy maluchy mogą także wykonywać przygotowujące do nauki pisania ćwiczenia grafomotoryczne. Seria stanowi doskonałe narzędzie edukacyjne, a dzięki Rybce MiniMini rodzice w łatwy sposób mogą zachęcić maluchy do zabawy i nauki. Każda z gier posiada trzy poziomy trudności, co pozwala dostosować zabawę do możliwości każdego malucha.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...