reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Barbarossa: Klątwa przepowiedni” i „Xena...”

dodano: 2014-06-13 17:26 | aktualizacja: 2014-06-15 17:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls - Na przełomie czerwca i lipca br. premierowo pokażemy m.in. czwartą część filmu „Kruk” z udziałem Edwarda Furlonga („Terminator 2”) i Dennisa Hoppera („Speed: Niebezpieczna prędkość”, „Wodny świat”) oraz nakręcony z rozmachem film „Barbarossa: Klątwa przepowiedni”, w którym obok Rutgera Hauera występuje polska aktorka Kasia Smutniak („Pozdrowienia z Paryża”). Oprócz tego będzie można u nas zobaczyć m.in. takie produkcje, jak film akcji „Zasady walki” z Wesleyem Snipesem, komedia „Nawiedzona narzeczona” z Evą Longorią oraz obraz przygodowy „Pierścień Nibelungów”, w którym obok Juliana Sandsa i Maxa von Sydowa występuje znany z sagi „Zmierzch” Robert Pattinson - informuje TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Tradycyjnie zapraszamy też na nasze serialowe hity: ostatni już odcinek serialu „Wikingowie” oraz kolejne części „Trzynastego Apostoła”. A w poniedziałek, 30 czerwca br., zaczynamy emisję serialu „Xena: wojownicza księżniczka”, który ma wierne grono fanów - zapowiada nadawca.

Propozycje TV Puls od 28 czerwca 2014 roku do 4 lipca 2014 roku:

Filmy:
 
„Mocne Sobotnie Kino”:
„Zasady walki” („Art of War”)
akcja, USA/ Kanada 2000, reż. Christian Duguay, występują: Wesley Snipes, Donald Sutherland, Anne Archer, Maury Chaykin
emisja: sobota, 28 czerwca 2014 roku o 20:00

Tajny agent do zadań specjalnych - Neil Shaw - pracuje w służbie ONZ. W pewnym momencie zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie chińskiego ambasadora i tym samym wplątany w międzynarodową aferę. Musi uciekać już nie tylko przed ścigającymi go agentami FBI, ale również członkami chińskiej triady. Niespodziewanie znajduje oparcie w tajemniczej tłumaczce, która decyduje się mu pomóc w wyjaśnieniu tej zbrodni i oczyszczeniu z zarzutów.

„Bestia z Wolfsberga” („The Boy Who Cried Werewolf”)
familijny, USA/ Kanada 2010, reż. Eric Bross, występują: Brooke Shields, Brooke D'Orsay, Chase Ellison
emisja: niedziela, 29 czerwca 2014 roku o 14:55

Nieśmiała nastolatka - Jordan Sands - po śmierci matki, przeprowadza się z ojcem i młodszym bratem - Hunterem - do rumuńskiego miasteczka - Wolfsberg - gdzie jej rodzina odziedziczyła starożytny zamek. Wkrótce po przybyciu, Jordan poznaje chłopaka - Gorana - który zaczyna zabiegać o jej względy. Niebawem jednak, w skutek pewnego zdarzenia, dziewczyna zaczyna przemieniać się... w wilkołaka. W celu uratowania nowego związku oraz przywrócenia swojego dawnego stanu, Jordan musi zaufać rumuńskiej gosposi - Madame Varcolac - długoletniej właścicielce zamku, która jako jedyna może ją uratować, zanim będzie za późno.

„Niedziela Z Gwiazdami”
„Najemnik” („Mercenary for justice”)
akcja, Aruba/Republika Południowej Afryki/USA 2006, reż. Don E. FauntLeRoy, występują: Steven Seagal, Jacqueline Lord, Luke Goss, Michael Kenneth Williams, Adrian Galley
emisja: niedziela, 29 czerwca 2014 roku o 20:00

Misja najemnika Johna Seegara i jego ludzi kończy sie niepowodzeniem za sprawą zdrady i agenta CIA Dreshama. Na dodatek w zamieszaniu ginie przyjaciel Seegera. Najemnik nie ma zamiaru szybko podjąć się kolejnego zadanie, ale będzie do tego zmuszony szantażem.

„Kruk IV” („The Crow: Wicked Prayer”) - premiera
thriller, USA 2005, reż. Lance Mungia, występują: Edward Furlong, Dennis Hopper, David Boreanaz, Tara Reid, Emmanuelle Chriqui
emisja: niedziela, 29 czerwca 2014 roku o 23:00

Czwarta cześć z serii filmów „Kruk". Luc Crash, przywódca satanistycznego gangu Jeźdźców Apokalipsy dokonuje rytualnego mordu na parze młodych ludzi. Jimmy Cuervo (Furlong) i jego dziewczyna Lily giną, aby Crash mógł osiągnąć nieśmiertelność. Jednak Jimmy odradza się jako Kruk i rusza w pościg za mordercą, aby zemścić się i powstrzymać łańcuch tragicznych wydarzeń. Jedyną szansą na ponowne połączenie z ukochaną i ocalenie okolicznych mieszkańców od zagłady jest wygrany pojedynek z szatanem.

„Barbarossa: Klątwa przepowiedni” („Barbarossa”) - premiera
historyczny, Włochy 2009, reż. Renzo Martinelli, wyst.: Rutger Hauer, Kasia Smutniak, Raz Degan, Christo Jivkov, F. Murray Abraham
emisja: noc z poniedziałku na wtorek, z 30 czerwca na 1 lipca 2014 roku o 0:15

Nakręcony z rozmachem obraz historyczno-przygodowy, ukazujący dzieje walk cesarza Fryderyka Rudobrodego, zwanego Barbarossą, z miastami Ligi Lombardzkiej. Wyzwanie cesarzowi rzuca Alberto da Giussano, gromadząc kilkaset straceńców i zawiązując Kompanię Śmierci. Musi pogodzić obowiązek wobec ojczyzny z miłością do pięknej Eleonory.

„Nawiedzona narzeczona” („Over Her Dead Body”)
komedia, USA 2008, reż. Jeff Lowell, występują: Eva Longoria, Jason Biggs, Lake Bell, Paul Rudd
emisja: wtorek, 1 lipca 2014 roku o 20:00

Spokojny weterynarz - Henry - i jego apodyktyczna narzeczona - Kate - przygotowują się do ich wymarzonego ślubu. Podczas ceremonii ślubnej na Kate spada lodowa rzeźba anioła i zabija ją. Po roku od śmierci narzeczonej, Henry wciąż nie może się pozbierać. Jego siostra - Chloe - przekonuje go do spotkania z medium - Ashley - która poprosi ducha Kate, by pozwolił mu żyć od nowa. Henry zgadza się na ten pomysł. Udaje się do Ashley, która dzięki drobnej pomocy Chloe ,udaje że nawiązała kontakt z Kate. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak udawany kontakt Ashley z duchem wkrótce staje się rzeczywisty...

„Środa Pełna Wrażeń”:
„Pierścień Nibelungów” („Ring of the Nibelungs”)        
przygodowy, Niemcy/ Wielka Brytania, RPA/ Włochy/ USA 2004, reż. Uli Edel, występują: Julian Sands, Max von Sydow, Robert Pattinson, Benno Furmann, Kristanna Loken, Samuel West
emisja: środa, 2 lipca 2014 roku o 20:00

Niemcy w czasach wędrówek ludów sprzed dwóch tysięcy lat. Na jednym z królewskich dworów zamordowano prawowitego władcę. Jego syn - książę Siegfried - znajduje schronienie u kowala Eyvinda. Chłopak dorasta nieświadomy królewskiego pochodzenia. Niebawem w jego losy ingerują bogowie, ofiarowując mu miecz wykuty z magicznej stali. Dzięki niemu Siegfried zabija smoka - Fafnira - zyskując sławę wśród Burgundczyków i nagrodę w postaci skarbu mitycznego króla karłów - Nibelunga. Cenny nabytek jest obciążony klątwą, która położy się cieniem na losach księcia.

„Czwartek Z Humorem”:
„Wycieczka na studia” („College road trip”)
komedia, USA 2008, reż. Roger Kumble, występują: Martin Lawrence, Raven-Symoné, Kym Whitley
emisja: czwartek, 3 lipca 2014 roku o 20:00

Ambitna i pewna siebie Melanie Porter nie może doczekać się pierwszego, dużego kroku ku dorosłości - kobiecej wyprawy przez kraj w poszukiwaniu wymarzonego college'u. Jednak ten „rytuał przejścia" obiera całkiem nowy kierunek. Wszystko za sprawą nadopiekuńczego ojca, który nalega na towarzyszenie córce, co zamienia wymarzoną wycieczkę w koszmar dzikich i zwariowanych zakrętów. Zapnij zatem pasy i przygotuj się na nieustającą, zabawną i szaloną przygodę!

Seriale:

„Wikingowie” („The Vikings”)
akcja, Irlandia/Kanada 2013, scen. Michael Hirst, występują: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgĺrd, George Blagden
emisja: w niedziele po 22:00

Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów. Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę - Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Trzynasty Apostoł” („The Chosen”)
sensacyjny, Włochy 2011, występują: Claudio Gioč, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
emisja: w poniedziałki o 21:50

Główny bohater serialu „Trzynasty Apostoł” - Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog - Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice (więcej tutaj i tutaj).

„Xena: wojownicza księżniczka” („Xena”)
przygodowy, USA 1995, występują: Lucy Lawless, Renee O'Connor
emisja: poniedziałek-piątek o 10:00

Wojownicza księżniczka - Xena - to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał,  na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem... i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką - Gabrielle - stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom. W tytułowej roli wystąpiła Lucy Lawless (więcej tutaj).

Animacje:

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
animacja
emisja: od poniedziałku do piątku o 19:30

Serial przedstawia dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów (więcej tutaj).

Dokumenty:

„Aukcja w ciemno” („Storage Hunters”)
reality TV, USA 2011
emisja: w niedziele około 10:00

Program „Aukcja w ciemno” przedstawia ludzi, którzy żyją ze sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Walka o bagaż” („Baggage Battles”)
dokumentalny, USA 2012
emisja: w niedziele około 11:00

„Walka o bagaż" odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły - małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...