reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ITI Neovision nadawcą kanałów CANAL+ w Polsce

dodano: 2014-06-16 08:24 | aktualizacja: 2014-06-16 09:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

CANAL+ Cyfrowy 2 czerwca 2014 roku zarejestrowane zostało połączenie spółek CANAL+ Cyfrowy S.A. i ITI Neovision S.A. W efekcie, od 2 czerwca 2014 roku wszelkie prawa i obowiązki spółki CANAL+ Cyfrowy S.A., w tym wynikające z zawartych przez nią umów, wykonuje ITI Neovision S.A. (więcej tutaj) Jednocześnie w ostatnim czasie Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) dokonała zmian w koncesjach telewizyjnych przyznanych spółce CANAL+ Cyfrowy S.A., wyrażając zgody na przejście uprawnień wynikających z tych koncesji na spółkę ITI Neovision S.A.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka ITI Neovision stała się w ten sposób nadawcą takich kanałów jak: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Family, CANAL+ Family 2, CANAL+ Sport, Ale Kino+, Planete+, Domo+, Kuchnia+, teleTOON+ i MiniMini+. Dodajmy, iż ITI Neovision jest już nadawcą kanałów nSport i Strefa Abonenta. Spółka posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj)

ITI Neovision jest obecnie również jedynym operatorem platformy nc+.

Właścicielami ITI Neovision są francuska Grupa CANAL+ (51 proc. udziałów), polski TVN (32 proc.) i amerykański Liberty Global (17 proc.).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...