reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

EBU nadaje w UHD mecze MŚ w Brazylii

dodano: 2014-06-17 13:06 | aktualizacja: 2014-06-17 14:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: SES

EBU Europejska Unia Nadawców Operator satelitarny SES poinformował, że Eurowizja - dystrybutor treści sportowych i rozrywkowych Europejskiej Unii Nadawców (EBU) - transmituje mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 do widzów w całej Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji w Ultra HD i HD za pośrednictwem satelitów SES.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurowizja dystrybuuje mecze na żywo w Ultra HD do swojej globalnej sieci za pomocą satelity NSS-806 (47,5°W) i teleportu SES w Manassas. Z kolei satelity NSS-7 (20°W) i SES-6 (40,5°W) są wykorzystywane w celu umożliwienia Eurowizji dostarczania meczów z 12 stadionów MŚ w Brazylii do International Broadcast Center w Rio de Janeiro.

- Dzisiaj konsumenci oczekują wyższej i lepszej jakości obrazu podczas oglądania telewizji. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować współpracę z Eurowizją, by spełniać stale zmieniające się wymagania nadawców, poprzez dostarczanie rozwiązań hybrydowych w celu dostarczania relacji z tej spektakularnej imprezy sportowej do ponad 3 mld ludzi na całym świecie - powiedziała Samantha McCloskey, wiceprezes globalnych usług okazjonalnego użytku w SES.

Więcej informacji wraz z mapkami zasięgu tutaj.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii UHD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...