reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-28 - 2021-09-29

MŚ na żywo na smartfonach tylko dla abonentów T-Mobile

dodano: 2014-06-17 14:20 | aktualizacja: 2014-06-17 14:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

T-Mobile Polska Telewizja Polska nabyła prawa do emitowania meczów i innych wydarzeń z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 także na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Jednak mecze na żywo na tych urządzeniach oglądać mogą jedynie abonenci T-Mobile - w ramach aplikacji TVP Stream. Warto dodać, że transmisje na żywo z meczów MŚ 2014 można za to oglądać na komputerze na stronie internetowej sport.tvp.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W aplikacji TVP Stream – dostępnej na systemach Android, iOS oraz Windows – którą można pobrać bezpłatnie na platformach Google Play czy Apple Store – każdy może bezpłatnie obejrzeć aż kilkaset materiałów wideo z Mundialu w Brazylii, informuje TVP, ale nie transmisje na żywo – one są dostępne wyłączenie dla abonentów T-Mobile.

W zakładce TVP Sport dla wszystkich użytkowników (w tym używających aplikacji poprzez sieć Wi-Fi) dostępne są pliki wideo z wszystkimi golami i skrótami wszystkich 64 spotkań oraz retransmisje całych meczów, a także materiały dziennikarskie z centrów pobytowych wszystkich 32 finalistów i specjalny magazyn reporterski z mundialu „Echo Brazylii”. Przy żadnym z tych materiałów nie są emitowane reklamy.

Dzięki współpracy technologicznej z T-Mobile, TVP udostępnia dla abonentów tej sieci także transmisje na żywo ze wszystkich 64 meczów mundialu oraz specjalne materiały reporterskie. Abonenci sieci T-Mobile nie ponoszą opłat za transfer danych przy oglądaniu tych materiałów. Są one dostępne w zakładce Strefa T-Mobile.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...