reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale „Ray Donovan” i „Californication” 7 w HBO

dodano: 2014-06-17 15:54 | aktualizacja: 2014-06-17 16:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HBO

HBO Liev Schreiber i Jon Voight w serialu „Ray Donovan” oraz David Duchovny w „Californication” pojawią się od 5 lipca na antenie HBO. Nowy serial kryminalny „Ray Donovan” będzie emitowany co soboty o godz. 22.00 w HBO, a zaraz po nim o godz. 23.00 pojawią się premierowe odcinki siódmego sezonu nagrodzonego Złotym Globem serialu „Californication”. Oba seriale będą również dostępne w HBO GO.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja serialu „Ray Donovan” toczy się w Los Angeles, mieście ludzi sławnych, bogatych i nierzadko wplątanych w intrygi. Ray Donovan (Liev Schreiber) zajmuje się rozwiązywaniem przeróżnych problemów celebrytów. Jego najbliższymi współpracownikami są Izraelczyk Avi (Steven Bauer) i małomówna Lena (Katherine Moenning). Ray radzi sobie z kłopotami obcych ludzi, ale jego problemy, mające swoje źródła w mrocznej przeszłości rodziny, pozostają nierozwiązane. Jego brat Bunchy (Dash Mihok) walczy z alkoholizmem, a Terry (Eddie Marsan) cierpi na chorobę Parkinsona, po niefortunnej karierze bokserskiej. Dodatkowo, po dwudziestoletniej odsiadce, z więzienia wychodzi jego ojciec, Mickey Donovan (Jon Voight), były członek irlandzkiej mafii, który znów chce stać się głową rodziny.

Pomysłodawczynią i producentką wykonawczą serialu jest Ann Biderman. Odtwórcami głównych ról są: nominowany do nagrody Emmy i Złotego Globu Liev Schreiber, Jon Voight jako Mickey Donovan, Dash Mihok jako Bunchy Donovan i Eddie Marsan jako Terry Donovan – serialowi bracia Raya, a także Paila Malcomson jako Abby, żona Raya. Producentem serialu jest telewizja Showtime.

„Californication” to serial komediowy opowiadający o perypetiach Hanka Moody’ego (David Duchovny), obsesyjnie szczerego pisarza, walczącego z brakiem weny twórczej i swoimi ludzkimi słabościami. Jego zamiłowanie do alkoholu, narkotyków i seksu niszczy jego karierę, ale zarazem czyni ją bogatszą. Hank próbuje być dobrym ojcem dla nastoletniej Becci, nadal zabiega o względy byłej żony Karen, a jednocześnie stara się wznowić swą pisarską karierę, do czego desperacko namawia go agent – Charlie.

Odtwórcą głównej roli jest David Duchovny, zdobywca Złotych Globów za rolę w serialach „Californication” i kultowym „Z Archiwum X”. Towarzyszą mu m. in. Natascha McElhone (Karen), Madaleine Martin (Becca), Evan Handler (Charlie Runkle) oraz Pamela Adlon (Marcy Runkle). Producentem serialu jest również telewizja Showtime.

Premierowe odcinki seriali będzie można oglądać w HBO od 5 lipca, w każdą sobotę o godzinie 22.00 Ray Donovan i o godz. 23.00 Californication. Oba seriale będą również dostępne w serwisie internetowym HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...