reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Emocjonujący sierpień w Animal Planet

dodano: 2014-07-02 02:24 | aktualizacja: 2014-07-02 07:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Animal Planet od 8.11.2013 W sierpniu 2014 roku kanał Animal Planet zaprasza swoich widzów na takie pozycje programowe jak: „Rzeczni osadnicy" i „Klan z Alaski" oraz pasma: „Piątek z potworami", w ramach którego zostaną wyemitowane - „Inwazja krwiożerczych pijawek", „Rzeczne potwory", „Wilki ludojady”, „Wielkie koty ludojady” i „Górskie potwory” - a także pasmo „Tydzień z rekinami", w którym - „Król rekinów. Olbrzym z Nowej Zelandii”, „Megalodon. Nowy ślad”, „Zaklinacz rekinów” i „Nocni łowcy”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2014 roku w Animal Planet:

„Piątek z potworami"
emisja: od piątku, 1 sierpnia 2014 roku o 18:00

Animal Planet zaprasza na piątkowe bliskie spotkania z potworami. W sierpniu br. stacja wyemituje amerykański horror „Inwazja krwiożerczych pijawek". To mrożąca krew w żyłach historia o tysiącach rozwścieczonych bestii, które wychodzą z wody, aby zaatakować ludzi. W ramach pasma będzie można obejrzeć specjalne wydanie programu „Rzeczne potwory". Zapalony wędkarz Jeremy Wade zaprezentuje widzom legendarne gatunki ryb słodkowodnych, które sieją postrach w akwenach śródlądowych całego świata. Niedawno ogromna wataha złożona z 400 wilków sterroryzowała rosyjskie miasto Wierchojańsk. Film „Wilki ludojady” ukazuje okrutne i krwiożercze oblicze tych drapieżników. Natomiast „Wielkie koty ludojady” są dla nas ostrzeżeniem. Ponoć wśród gatunków wielkich kotów zaobserwowano groźne modyfikacje w zachowaniu. Na koniec przyjrzymy się „Górskim potworom”. Te nieuchwytne stworzenia owiane są licznymi mitami, które głęboko zakorzeniły się w amerykańskim folklorze.

„Rzeczni osadnicy"
emisja: od soboty, 2 sierpnia 2014 roku o 20:00

Seria programów ukazująca ludzi, którzy żyją poza ogólnie przyjętymi standardami, a za swój dom obrali jedne z najbardziej znanych rzek świata. Od lodowatych wód Jukonu po błotniste rozlewiska delty Missisipi w Luizjanie - ci charyzmatyczni rybacy całe swoje życie spędzają w miejscach rzadko przyjaznych człowiekowi. Będziemy podziwiać zawodowe umiejętności Mike’a Valleya i Brooks Niedziejko, którzy połowy ryb słodkowodnych prowadzą na tym samym odcinku potężnej Missisipi, znanym pod nazwą Pool 10. Przyjrzymy się też pracy w trzech innych komercyjnych przedsiębiorstwach połowowych.

„Tydzień z rekinami"
emisja: od poniedziałku, 25 sierpnia 2014 roku o 21:00

W sierpniu br. stacja zaprasza widzów na „Tydzień z rekinami”. W ramach pasma kanał wyemituje intrygujące programy o tych wyjątkowych rybach. „Król rekinów. Olbrzym z Nowej Zelandii” to pasjonująca opowieść o żarłaczu białym, który pływa w niezbadanych morskich głębinach wokół wybrzeży Nowej Zelandii. Według maoryskiej legendy jest władcą rekinów i poluje w najciemniejszych zakamarkach podwodnych jaskiń. Z kolei twórcy programu „Megalodon. Nowy ślad” próbują rzucić nowe światło na losy największego w dziejach gatunku rekina, który jest uznany za gatunek wymarły. Z kolei w programie „Zaklinacz rekinów” Eli Martinez - profesjonalny nurek i redaktor magazynu „Shark Diver” - zademonstruje widzom, jak można wprowadzać te drapieżniki w stan hipnozy, podobnej, jak u zombie. Na koniec Paul Clerkin - znawca rekinów i gospodarz programu „Nocni łowcy” - wyruszy na Madagaskar, aby obserwować jedyne na świecie gatunki tych ryb, które emitują światło.

„Klan z Alaski"
emisja: od środy, 27 sierpnia 2014 roku o 20:00

W alaskańskiej dziczy niedawno natrafiono na niezwykłą rodzinę, której wszyscy członkowie urodzili się i wychowali z dala od cywilizacji. Billy Brown, jego żona Ami oraz siedmioro dorastających dzieci - pięciu chłopców i dwie dziewczynki - żyją w odosobnieniu na łonie natury, często nie spotykając nikogo z zewnątrz przez wiele miesięcy. Wypracowali własny dialekt i postrzegają siebie jako „wilcze stado”. Zamieszkują w jednoizbowej chacie, a stylem życia w niczym nie przypominają typowej amerykańskiej rodziny. Niestety, chata Brownów właśnie została skonfiskowana i spalona, ponieważ była postawiona na państwowych gruntach w niedozwolonym miejscu. Pozbawienia dachu nad głową rodzina musi jak najszybciej wybudować nowy dom, bowiem do rozpoczęcia zimy pozostało niewiele czasu...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...