reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

T-Mobile: Piłkarski mundial mobilnie przebojem

dodano: 2014-07-04 20:44 | aktualizacja: 2014-07-04 22:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: T-Mobile Polska

MŚ 2014 Blisko 100 tysięcy widzów śledziło transmisje Telewizji Polskiej z piłkarskiego mundialu dostępne na urządzeniach mobilnych w T-Mobile (więcej tutaj). Każdego dnia średnio ponad 20 tysięcy widzów ogląda materiały z Mistrzostw Świata w Brazylii w Strefie T-Mobile w multimedialnej aplikacji TVP Stream. Rekord padł 19 czerwca br., pierwszego dnia długiego weekendu, kiedy łączna liczba kibiców korzystających ze Strefy T-Mobile w aplikacji przekroczyła 32 tysiące.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
T-Mobile wraz z wprowadzeniem nowych taryf Jump! z LTE zaoferował wszystkim swoim klientom możliwość oglądania na żywo mundialowych spotkań na urządzeniach mobilnych (więcej tutaj). Od początku zmagań piłkarskich w Brazylii z tej propozycji skorzystało blisko 100 tysięcy unikalnych widzów. Rosnącą popularność oglądania treści video na urządzeń mobilnych potwierdzają również badania przeprowadzone przez Interactive Advertising Bureau (IAB) oraz On Device Research. Aż 48 proc. badanych deklarowało w nich, że sięgnie po smartfona w celu śledzenia piłkarskich zmagań w Brazylii (źródło: Interactive Advertising Bureau, „2014 World Cup: A Global Mobile Perspective” prowadzone przez On Device Research, 5 czerwca 2014 roku).

- Dzięki T-Mobile Jump! piłkarskie emocje można mieć zawsze na wyciągnięcie ręki - informuje operator. Użytkownicy taryf Jump!, poza dostępem do szybkiego Internetu LTE, otrzymują możliwość oglądania na żywo spotkań z Brazylii bez dodatkowych opłat - ani za korzystanie z aplikacji, ani za transfer danych. TVP Stream oferuje również dostęp do specjalnych materiałów reporterskich zza kulis turnieju w Brazylii.

- T-Mobile Jump! to łącznie sześć taryf dedykowanych dla klientów indywidualnych. Taryfy Jump! charakteryzują się nielimitowanymi połączeniami, nielimitowanymi wiadomościami SMS i MMS oraz szeroką ofertą pakietów transferu danych wliczonych w abonament. Najtańsza z taryf, w wersji bez urządzenia, jednak z pakietem danych 250MB, dostępna jest już za 39,99 zł. Jeśli jednak zadecydujemy się na wybór tej samej taryfy tylko w opcji z telefonem - to jej koszt wyniesie 49,99 zł. Kolejne taryfy Jump! to odpowiednio: abonament w kwocie 69,99 zł wraz z pakietem danych 500MB, 99,99 zł i 1GB danych, 149,99 zł oraz 1,5GB, a także 199,99 zł wraz z łącznym transferem danych o pojemności 2 GB. Każda z taryf wykorzystuje najnowszą technologię LTE - informuje T-Mobile Polska.

- Taryfy Jump! mają jeszcze jedną bardzo atrakcyjną usługę, którą jest Internet „Connect”. Sprawia ona, że Jump! jest idealnym rozwiązaniem dla grupy bliskich osób (rodziny, znajomych). Abonamenty „Jump” można łączyć ze sobą i wtedy korzysta się z jednego wspólnego Internetu i dodatkowo na dołączonym „abonamencie” uzyskuje się zniżkę 10 złotych miesięcznie. Możemy podłączyć do 10-ciu abonamentów bliskich osób do jednego głównego kontraktu i wtedy dla każdego z tych 10-ciu abonamentów uzyskamy 10 zł zniżki w każdym miesiącu i tym samym zyskujemy/oszczędzamy nawet do 100 zł miesięcznie - czytamy w komunikacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...