reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MUX 8: UKE rozpoczyna postępowanie konsultacyjne

dodano: 2014-07-11 15:08 | aktualizacja: 2014-07-11 15:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Urząd Komunikacji Elektronicznej

UKE 11 lipca 2014 roku prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) rozpoczął postępowanie konsultacyjne dotyczące konkursu na rezerwację częstotliwości z zakresu 174-230 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych w multipleksie ósmym (MUX 8), na okres 15 lat od dnia doręczenia decyzji w sprawie rezerwacji częstotliwości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego są projekty następujących dokumentów:
  • ogłoszenia o konkursie na jedną rezerwację częstotliwości (kanałów TV o szerokości 7 MHz) z zakresu 174-230 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych w multipleksie nr 8 (MUX 8);
  • dokumentacji konkursowej na jedną rezerwację częstotliwości (kanałów TV o szerokości 7 MHz) z zakresu 174-230 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych w multipleksie nr 8 (MUX 8).
Projekty dokumentów stanowiących przedmiot postępowania konsultacyjnego opublikowano w załączeniu.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektów dokumentów, stanowiących przedmiot niniejszego postępowania konsultacyjnego, są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie, w terminie do 11 sierpnia 2014 roku, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej przy ul. Kasprzaka 18/20 w Warszawie, w Kancelarii Głównej, w godzinach 8:15-16:15, w formie pisemnej, z dopiskiem: „Stanowisko dotyczące konkursu na rezerwację częstotliwości - multipleks MUX 8”

oraz elektronicznej na adres e-mail: rezerwacja(malpa)uke.gov.pl.

Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo telekomunikacyjne: na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej przy ul. Kasprzaka 18/20 w Warszawie; na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej (przejdź na stronę).

Załączniki do artykułu:
Ogłoszenie konkursu na MUX 8 - zobacz dokument
Dokumentacja konkursowa MUX 8 - zobacz dokument
Załącznik nr 1 - Wzór oferty MUX 8 - zobacz dokument
Załącznik nr 2 - Warunki techniczne MUX 8 - zobacz dokument


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...