reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RBL.TV zmieni się w Mjuzik.tv

dodano: 2014-07-23 18:22 | aktualizacja: 2014-07-24 17:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl/satkurier.pl

RBL.TV Rebel TV Należący do 4fun Media kanał RBL.TV zmieni nazwę na Mjuzik.tv. 22 lipca br. zgodziła się na to Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) - informuje press.pl. - Poprzednia nazwa kanału nie odzwierciedlała prawidłowo zmodyfikowanej w międzyczasie zawartości programowej stacji i nie była w odpowiednim stopniu kojarzona z emitowanym kontentem muzycznym, co z kolei nie pozwalało osiągać oczekiwanych udziałów rynkowych - tłumaczy w rozmowie z press.pl powód zmiany nazwy stacji Ewa Czekała, prezes 4fun Media SA. Profil muzyczny kanału ma się jeszcze zmienić.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał, jako Rebel:tv, rozpoczął testowe nadawanie w 2009 roku, a w 2010 już z koncesją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Z uwagi na spór prawny co do nazwy, w 2012 roku zmieniono ją na RBL.TV. Początkowo kanał grał muzykę rockową, następnie miejską (głównie hip-hop), a obecnie największe przeboje z ostatnich lat. Nadawcą stacji jest Grupa 4fun Media. Należą do niej także m.in. kanały 4fun.tv i TV.Disco oraz spółka Program, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych (m.in. takich jak: 4fun.tv, TV.Disco, RBL.TV, Family Sport, English Club, Da Vinci Learning). Firma Nova Group LTD, posiadająca większościowy pakiet akcji 4fun Media S.A., jest też właścicielem Screen Network S.A., lidera polskiego rynku zewnętrznej komunikacji cyfrowej (określanego skrótem: DOOH-Digital Out-Of-Home) prowadzonej z wykorzystaniem systemu Digital Signage.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama