reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Pracownik miesiąca” i „Kull zdobywca”

dodano: 2014-07-28 07:47 | aktualizacja: 2014-07-28 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls - W tygodniu 9-15 sierpnia 2014 roku u nas jak zwykle mnóstwo dobrego kina. Pokażemy m.in. produkcję familijną „Mój przyjaciel Marsjanin”, filmy akcji „Bitwa o ziemię” z Johnem Travoltą i Forestem Whitakerem i „Skok” Davida Mameta („Nietykalni”, „Glengarry Glen Ross”, „Ronin”) z udziałem Gene’a Hackmana i Danny’ego DeVito, komedię „Pracownik miesiąca” z Jessiką Simpson, film przygodowy „Kull zdobywca” z Kevinem Sorbo („Herkules”) i piękną Tią Carrere („Świat Wayne’a”, „Prawdziwe kłamstwa”) oraz komedię „Czyściciel” z Lucy Liu - informuje nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Ponadto zapraszamy na cykl filmów familijnych, które w sierpniu br. będziemy emitować codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 8:00 oraz na specjalną ofertę programową w piątek, 15 sierpnia br. Zapraszamy też na seriale „Trzynasty Apostoł” (sezon 2.) oraz „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (sezon 7.) - informuje nadawca.

Propozycje TV Puls od 9 do 15 sierpnia 2014 roku:

Filmy:

„Mój przyjaciel Marsjanin” („My favorite Martian”)
familijny, USA 1999, reż. Donald Petrie, występują: Christopher Lloyd, Jeff Daniels, Elizabeth Hurley, Daryl Hannah
emisja: sobota, 9 sierpnia 2014 roku o 17:00

Obok domu wylanego właśnie z pracy reportera telewizyjnego - Tima O'Hary’ego - rozbija się statek kosmiczny z Marsjaninem na pokładzie. Tim postanawia wykorzystać przybysza z kosmosu, nakręcić o nim film i w ten sposób nie tylko wrócić triumfalnie do pracy, ale i zdobyć kobietę. Tymczasem Marsjanin okazuje się całkiem fajnym kumplem i cyniczny plan Tima staje się coraz trudniejszy do zrealizowania.
     
„Bitwa o Ziemię” („Battlefield Earth”)
akcja, USA 2004, reż. Roger Christian, występują: John Travolta, Forest Whitaker, Barry Pepper
emisja: sobota, 9 sierpnia 2014 roku o 20:00

Ziemia, rok 3000. Planeta została podbita przez bezwzględnych przedstawicieli obcej cywilizacji - Psyklopów. Nadszedł czas, w którym człowiek jest gatunkiem zagrożonym. Nieliczni, którym udało się przetrwać, dzielą się na dwie grupy: niewolników - zależnych od najeźdźców oraz zbiegów, żyjących w prymitywnych plemionach. Buntownik - Jonnie Goodboy Tyler - wraz z nieliczną grupą cudem ocalonych ludzi ukrywa się w górach. W pewnym momencie decyduje się na poszukiwanie nowego schronienia... i tak wpada w ręce Psyklopów. Z miejsca staje się jednym z niewolników pracujących dla najeźdźców. Z czasem zwraca na siebie uwagę jednego z szefów - Terla - który wyraża podziw dla jego inteligencji i wytrwałości. Dlatego też postanawia nauczyć Jonniego języka Psyklopów, obsługi maszyn i tym samym wykorzystać go do własnych celów. Nieoczekiwanie sytuacja ta obraca się przeciwko niemu... Ta oryginalna i innowacyjna opowieść dała początek zupełnie nowemu stylowi filmów science-fiction wypełnionych akcją, humorem i niesamowitymi efektami specjalnymi.
     
„Ostatnie zlecenie” („Bangkok Dangerous”)
akcja, USA 2008, reż. Danny Pang, Oxide Chun Pang, występują: Nicolas Cage, James With, Charlie Yeung, Shahkrit Yamnarm
emisja: niedziela, 10 sierpnia 2014 roku o 20:00

Płatny zabójca Joe otrzymuje zadanie wyeliminowania kilku osób w Bangkoku. Trzyma się swoich, ściśle określonych zasad. Tym razem jednak potrzebuje dodatkowej osoby do pomocy, więc przyjmuje drobnego złodziejaszka Konga. Z czasem zaprzyjaźniają się i Joe postanawia nauczyć pomocnika wszystkiego co potrafi.
     
„Skok” („Heist”)
akcja, Kanada/ USA 2001, reż. David Mamet, występują: Gene Hackman, Danny DeVito, Delroy Lindo, Sam Rockwell
emisja: niedziela, 10 sierpnia 2014 roku o 22:00

Złodziej specjalizujący się w kradzieży biżuterii, wysyła na kolejny napad swojego siostrzeńca. Siostrzeniec ma pojęcia o tym, że jest tylko pionkiem w grze. Wuj chce sprawdzić czy jego partner jest lojalny.
     
„Pracownik miesiąca” („Employee of the month”)
komedia, USA 2006, reż. Greg Coolidge, występują: Jessica Simpson, Dane Cook, Dax Shepard
emisja: wtorek, 12 sierpnia 2014 roku o 20:00

W supermarkecie Super Club największym zaszczytem dla pracownika jest zdobycie nagrody Pracownika Miesiąca i umieszczenie swojego zdjęcia na sklepowej tablicy ogłoszeń. Pracownicy z najdłuższym stażem - pakowacz Zack i kasjer Vince - pracują tam już dziesięć lat. Jeden i drugi marzy o awansie. Sumienny Zack zdobył tytuł już 17 razy, natomiast Vince jest leniwy i nie garnie się specjalnie do roboty. Pojawienie się nowej kasjerki - Amy -  dodaje im większej motywacji, by zdobyć nagrodę, gdyż plotka głosi, że piękna Amy umawia się wyłącznie... z Pracownikami Miesiąca. Zaczyna się ostra rywalizacja o jej względy.
     
„Kull zdobywca” („Kull the conqueror”)
przygodowy, USA 1997, reż. John Nicolella, występują: Kevin Sorbo, Tia Carrere, Thomas Ian Griffith, Litefoot
emisja: środa, 13 sierpnia 2014 roku o 20:00

Barbarzyński wojownik, Kull, zabija króla Valusy. Gdy zajmuje jego miejsce, mierzy się ze spiskowcem chcącym również zasiąść na tronie oraz z kobietą demonem, która porwała ukochaną bohatera.
     
„Czyściciel” („Code Name: The Cleaner”)
komedia, USA 2007, reż. Les Mayfield, występują: Lucy Liu, Cedric the Entertainer, Nicollette Sheridan, Callum Rennie, Will Patton, DeRay Davis
emisja: czwartek, 14 sierpnia 2014 roku o 20:00

Ciemnoskóry dozorca - Jake - cierpi na zaniki pamięci. Pewnego dnia budzi sie obok zabitego mężczyzny i walizki pełnej pieniędzy. Tym sposobem zostaje wplątany w wielką aferę. Nie pamięta bowiem jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane, która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na kelnerkę - Gnię - która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake natomiast jest przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie "Czyściciel". Musi to udowodnić.
     
„Duszek głuptasek” („Hui Buh - the goofy ghost”)
familijny, Niemcy 2006, reż. Sebastian Niemann, występują: Michael „Bully" Herbig, Christoph Maria Herbst, Heike Makatsch, Ellenie Salvo Gonzalez
emisja: piątek, 15 sierpnia 2014 roku o 8:30

Hui Buh już od ponad 500 lat straszy w starym, zapomnianym zamku. Niespodziewane przybycie króla Juliusza 111 zakłóca błogi spokój ducha. Wściekły Hui Buh postanawia wypowiedzieć wojnę królowi i jego narzeczonej, pięknej Eleonorze. Nie podejrzewa jednak, że kobieta jest złą czarownicą, która chce zawładnąć całym królestwem. Duch stara się jak może, by przestraszyć nowych mieszkańców domu. Nieoczekiwanie traci jednak moc. Wkrótce okazuje się, że królewski skarbiec jest pusty. Teraz król i duch muszą działać razem, by odzyskać to, co dla nich najcenniejsze.
     
„Kevin, władca północy” („Kevin of the North”)
komedia, Kanada/Wielka Brytania 2001, reż. Bob Spiers, występują: Leslie Nielsen, Natasha Henstridge, Skeet Ulrich Los Angeles
emisja: piątek, 15 sierpnia 2014 roku o 16:50

Znudzony pracownik biura podróży - Kevin Manley - pewnego dnia otrzymuje list, z którego dowiaduje się, że jest jedynym spadkobiercą majątku swojego dziadka, który niegdyś mieszkał na Alasce. Ale jest pewien warunek... Musi udowodnić, że jest wnukiem Waltera Manleya, a dowodem na to ma być udział w wyścigu psich zaprzęgów. Kevin bez wahania decyduje się wziąć w nim udział. Sytuacja zaczyna się komplikować w momencie, gdy Manley poznaje piękną dziewczynę - Bonnie Livengood - wnuczkę śmiertelnego wroga jego dziadka. Czy Kevinowi uda się wygrać wyścig, a także rozkochać w sobie Bonnie?
     
„Vikingdom: Krwawe zaćmienie” („Vikingdom”)
przygodowy, Malezja/USA 2013, reż. Yusry Kru, występują: Dominic Purcell, Craig Fairbrass, Natassia Malthe, Conan Stevens
emisja: piątek, 15 sierpnia 2014 roku o 20:00

Na ziemię przybywa bóg burzy, Thor który zamierza zebrać starożytne relikwie, zaczynając od młota z Valhalli, a kończąc na rogu z Helheim. Spieszy się, gdyż Krwawe Zaćmieniem zdarzające się raz na osiemset lat wyznacza mu czas. Jeśli Thorowi uda się to wykonać, przejmie władzę nad ludnością. Nadzieją na powstrzymanie boga jest waleczny i nieśmiertelny król Eirick.

Seriale:

„Trzynasty Apostoł” 2 („The Chosen”)
sensacyjny, Włochy 2011, występują: Claudio Gioč, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
emisja: w poniedziałki o 21:50

Główny bohater serialu „Trzynasty Apostoł” - Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog - Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice (więcej tutaj i tutaj).
     
„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” 7 („CSI: Crime Scene Investigation” 7)
kryminalny, Kanada/ USA 2000, występują: William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham
emisja: we wtorki i środy około 22:00

Kolejne zagadki czekają na rozwiązanie...

Dla dzieci:

„Planeta 51” („My favorite Martian”)
animacja, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2009, reż. wersji polskiej: Elżbieta Kopocińska-Bednarek, reż. Javier Abad, Jorge Blanco
emisja: sobota, 9 sierpnia 2014 roku o 12:00

16-letni mieszkaniec Planety 51 - Lem - wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Marzy o tym, by posiadać własne planetarium oraz zdobyć serce pięknej sąsiadki - Neery. Pewnego dnia, w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie ląduje statek kosmiczny, z którego wyłania się astronauta - Kapitan Charles „Chuck” Baker. Wbija on amerykańską flagę w nowo zdobyty ląd, po czym odwraca się i widzi... mieszkańców Planety 51, którzy wpatrują się w niego z przerażeniem. Baker, również w szoku, rzuca się do ucieczki i trafia do planetarium, w którym pracuje Lem.
    
„Magiczny kamień” („Back To Gaya”)
animacja, Hiszpania/ Niemcy 2004, reż. wersji polskiej: Ilona Kuśmierska, reż. Holger Tappe, Lenard Fritz Krawinkel
emisja: niedziela, 10 sierpnia 2014 roku o 12:00

Mieszkańcy magicznej krainy - Gai - wysyłają drużynę, złożoną ze swoich najzdolniejszych przedstawicieli, aby wzięli oni udział w pewnym wyścigu. Sześciu sympatycznych młodzieńców o niewielkim wzroście i imponujących uszach wygrywa szalony wyścig. Wkrótce okazuje się, że jest to dopiero początek ich niezwykłej przygody! Muszą bowiem wykonać niebezpieczne zadanie: odzyskać magiczny kamień - Dalamit - który jest w posiadaniu złego profesora i szybko wrócić do Gai, której grozi zagłada.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...