reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

OFF Festival na antenie radiowej Trójki

dodano: 2014-07-30 15:50 | aktualizacja: 2014-07-30 15:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polskie Radio

Polskie Radio Trójka 3 Trwa lato z dobrą muzyką na antenie Trójki. Kolejnym po Orange Warsaw Festivalu i Open’erze wydarzeniem muzycznym jest OFF Festival. Katowickie święto muzyki alternatywnej startuje 1 sierpnia. Imprezie od wielu lat patronuje Program 3 Polskiego Radia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przez cały czas trwania festiwalu, od 1 do 3 sierpnia, Trójkowa ekipa dziennikarzy będzie na bieżąco informować słuchaczy o jego przebiegu. Dzięki audycjom, nadawanym na żywo z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, miłośnicy dobrej muzyki wysłuchają relacji z licznych festiwalowych wydarzeń oraz wywiadów z artystami.

W piątek, 1 sierpnia, w godz. 13.00-14.00 Grzegorz Hoffmann poprowadzi specjalne OFF-owe wydanie „Fest Programu”, a Piotr Stelmach – festiwalową „Offensywę” (godz. 22.00-02.00). Atmosferę OFF Festivalu będzie można poczuć na antenie Programu 3 także w sobotę, 2 sierpnia. Od godziny 15.00 do 18.00 Anna Gacek zaprasza słuchaczy na audycję „Myśliwiecka 3/5/7”, a następnie Piotr Metz poprowadzi z Katowic „Listę Osobistą” (godz. 19.00-22.00).

Program 3 zaplanował również transmisję z festiwalowych koncertów – w piątek, 1 sierpnia od godz. 23.10 będziemy mogli posłuchać Michaela Rothera, a w sobotę, 2 sierpnia od godz. 0.10 w nocy występu grupy The Jesus And Mary Chain.

Na antenie nie zabraknie także relacji Trójkowego reportera Łukasza Karusty. Pojawią się one w audycjach „Zapraszamy do Trójki”, „Piosenki bez granic” oraz w serwisach informacyjnych.

OFF to jeden z najważniejszych festiwali alternatywnych w Polsce, zainaugurowany w 2006 roku w Mysłowicach z inicjatywy Artura Rojka, byłego lidera grupy Myslovitz, pomysłodawcy i organizatora imprezy. Festiwal tradycyjnie odbywa się w sierpniu, od czterech lat w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Trójka, jako patron medialny wydarzenia, jest z nim od początku silnie związana. W tym roku na festiwalowej „Scenie Trójki” wystąpią artyści rekomendowani przez dziennikarzy muzycznych Programu 3, tacy jak m.in.: Perfume Genius, John Wizards, Bo Ningen, Le1f, Merkabah, 65DayOfStatic czy projekt Tribute To Jerzy Milian.

Przy festiwalu powstanie również Kawiarnia Literacka goszcząca poetów, pisarzy i ludzi kultury. Drugi rok z rzędu jej opiekunem będzie dziennikarz, felietonista i pisarz – Krzysztof Varga, a współgospodarzem – Michał Nogaś z Programu 3. Dla fanów literatury nadarzy się okazja do spotkań i rozmów m.in. z Magdaleną Grzebałkowską, Patrycją Pustkowiak, Jackiem Podsiadło, Łukaszem Orbitowskim, Michałem Zadarą i Serhijem Żadanem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...