reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13 Ulica: „Urodzeni, by zabijać” 4 i „Columbo”

dodano: 2014-07-30 17:23 | aktualizacja: 2014-07-30 22:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Universal Networks International

13 ulica W sierpniu 2014 roku kanał 13 Ulica zaprasza widzów na czwarty sezon serialu „Urodzeni, by zabijać” oraz na spotkania z legendarnym porucznikiem Columbo (w tej roli Peter Falk).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2014 roku w kanale 13 Ulica:

„Urodzeni, by zabijać” 4
emisja: w środy o 22:00

Czwarta seria dokumentów z cyklu „Urodzeni, by zabijać” przedstawia sylwetki najbrutalniejszych morderców w historii i odsłania mechanizmy ich okrutnych działań. W latach 70. minionego wieku Herbert Mullin zamordował 13 osób w Kalifornii, ponieważ kierował się głosem, który słyszał w swojej głowie. Czy rzeczywiście był niepoczytalny, czy zbrodnie były wynikiem trudnego dzieciństwa? Angelo Buono i Kenneth Bianchi, zwani Dusicielami z Hillside, brutalnie zabili 13 kobiet, które wcześniej torturowali i gwałcili. Colin Ireland był bezwzględnym mordercą, który na swoje ofiary wybierał homoseksualistów. Dennis Rader prowadził podwójne życie: szanowanego obywatela i seryjnego mordercy. Jak działają umysły tak bezwzględnych i okrutnych zbrodniarzy?

„Columbo”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 18 sierpnia 2014 roku) o 17:00

13 Ulica zaprasza na spotkania z porucznikiem Columbo. W najbliższych odcinkach ten znany detektyw poprowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci magika. Choć okoliczności będą wskazywać na samobójstwo, dociekliwy Columbo szybko się przekona, że w świecie iluzji wszystko jest możliwe. Detektyw zajmie się również sprawą morderstwa mężczyzny, który przyłapany z inną kobietą zginął z rąk swojej partnerki. Columbo zbada okoliczności brutalnego morderstwa, do którego doszło po kradzieży dużej kwoty pieniędzy, należącej do fundacji działającej na rzecz żołnierzy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...