reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: 5 kanałów BBC w otwartym oknie

dodano: 2014-07-31 12:35 | aktualizacja: 2014-08-01 17:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra

Vectra logo z maskotką Vectra przekazuje wszystkim swoim abonentom cyfrowym prezent w postaci dostępu do kanałów od BBC: BBC HD, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge oraz CBeebies. W ramach oferty telewizyjnej Vectry wszystkie te kanały są dostępne tylko w najwyższym pakiecie Platynowym. - Cyfrowi abonenci przez cały sierpień będą mogli cieszyć się niespodziewanym dostępem do wielu pozycji z zawartości dla całej rodziny, w tym w jakości HD. Programy rozrywkowe, seriale komediowe i kryminalne oraz audycje dla dzieci będzie można oglądać w otwartym oknie przez cały sierpień - informuje Vectra.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Ambicją Vectry od zawsze jest tworzenie takiego zestawu programów, który zaspokaja indywidualne potrzeby każdego członka rodziny. Stąd dbałość o to,aby programing zawierał wszystkie oczekiwane przez widzów pozycje oraz jak najwięcej spośród dostępnych na polskim rynku kanałów dla każdej grupy wiekowej oraz dla różnorodnych zainteresowań - czytamy w komunikacie operatora.

- Niespodzianką wakacyjną dla naszych abonentów cyfrowych jest dostęp do zapewniających w sposób ciekawy i ambitny informację, rozrywkę oraz możliwość uzupełnienia wiedzy.W ramach prezentu przekazujemy różnorodność i wysoką jakość, których oczekują nasi abonenci. Wszystkie te cechy spełniają kanały BBC, które w otwartym oknie Vectra przedstawimy obecnie dla wszystkich widzów, bez względu na rodzaj wykupionego pakietu - powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój programingu Vectry.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...