reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3.08 Festiwal Na Fali: Przebojowe Duety w TVP2

dodano: 2014-07-31 15:07 | aktualizacja: 2014-07-31 15:24
autor: Anita Kaźmierska/Marcin Jędrysiak | źródło: Na Fali/satkurier.pl

Na Fali W niedzielę, 3 sierpnia 2014 roku w telewizyjnej Dwójce będzie można obejrzeć transmisję na żywo z festiwalu Na Fali, który odbędzie się w Koszalinie. Na Fali to nowy punkt na mapie festiwalowej w Polsce. Podczas tego wydarzenia, które będzie miało charakter cykliczny, wręczane będą dwie statuetki: Na Fali - dla młodego artysty, pragnącego rozpocząć swoją drogę muzyczną; oraz Bursztynowa Fala - za całokształt pracy artystycznej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednym z festiwalowych koncertów będą „Przebojowe Duety”, które weszły w skład trasy koncertowej Lala Zet i Dwójki. Podczas tego koncertu, publiczność Amfiteatru w Koszalinie oraz telewidzowie TVP2, zobaczą nietypowe duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpią na scenie wspólnie z wokalistami - amatorami, którzy będą walczyć o statuetkę Na Fali oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 zł. Wokaliści, którzy stworzą duety z gwiazdami zostaną wybrani w drodze castingu, a w finale konkursu o zwycięstwie zadecydują głosy oddawane za pośrednictwem bramki SMS.

Zanim jednak na scenie pojawią się duety, przed koszalińską publicznością w koncercie Na Fali zaprezentują się młodzi artyści, którzy tryumfują na polskich listach przebojów. Koncertem wieńczącym wydarzenie będzie recital artysty, który z rąk Prezydenta Miasta Koszalin, Piotra Jedlińskiego, otrzyma statuetkę „Bursztynowa Fala”.

Do nagród, jakie zostaną przyznane podczas festiwalu Na Fali, w tym roku dołączy jeszcze statuetka dla Przebojowego Duetu Roku, którą otrzymają Cleo & Donatan. „My Słowianie” to niekwestionowany hit, który wydostał się spod skrzydeł tej dwójki artystów.

Program festiwalu:

19:00 Koncert „Na Fali” - młodzi artyści, którzy podbijają listy przebojów (bez transmisji na żywo w telewizji)

20:00 „Przebojowe Duety” - koncert finałowy konkursu, w którym amatorzy zaśpiewają w duetach z gwiazdami. Zwycięzca otrzyma statuetkę „Na Fali 2014” oraz czek na 10.000 zł.

Wystąpią:
  • Ewa Farna + Patrycja Nowicka, mieszkanka Zielonej Góry
  • Ewelina Lisowska + Patrycja Zarychta, mieszkanka Skarżyska-Kamiennej
  • Margaret + Eddie E-Five, z pochodzenia Egipcjanin, od trzech lat mieszka w Warszawie
  • Mesajah + Dawid Albaaj, mieszkaniec Gdańska
  • Bracia + Igor Marinow, mieszkaniec Adamowa
  • LemON + Karolina Nawrocka, mieszkanka Bobolic
  • Lombard + Kuba Leciej, mieszkaniec Krotoszyna

21:30 Recital Edyty Górniak - podczas koncertu artystka odbierze z rąk Prezydent Miasta Koszalina, Piotra Jedlińskiego, statuetkę „Bursztynowa Fala”. W ten sposób mieszkańcy Koszalina uhonorują dorobek artystyczny jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Transmisja na żywo w TVP2 od godz. 20:05.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...
reklama