reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3.08 Festiwal Na Fali: Przebojowe Duety w TVP2

dodano: 2014-07-31 15:07 | aktualizacja: 2014-07-31 15:24
autor: Anita Kaźmierska/Marcin Jędrysiak | źródło: Na Fali/satkurier.pl

Na Fali W niedzielę, 3 sierpnia 2014 roku w telewizyjnej Dwójce będzie można obejrzeć transmisję na żywo z festiwalu Na Fali, który odbędzie się w Koszalinie. Na Fali to nowy punkt na mapie festiwalowej w Polsce. Podczas tego wydarzenia, które będzie miało charakter cykliczny, wręczane będą dwie statuetki: Na Fali - dla młodego artysty, pragnącego rozpocząć swoją drogę muzyczną; oraz Bursztynowa Fala - za całokształt pracy artystycznej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednym z festiwalowych koncertów będą „Przebojowe Duety”, które weszły w skład trasy koncertowej Lala Zet i Dwójki. Podczas tego koncertu, publiczność Amfiteatru w Koszalinie oraz telewidzowie TVP2, zobaczą nietypowe duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpią na scenie wspólnie z wokalistami - amatorami, którzy będą walczyć o statuetkę Na Fali oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 zł. Wokaliści, którzy stworzą duety z gwiazdami zostaną wybrani w drodze castingu, a w finale konkursu o zwycięstwie zadecydują głosy oddawane za pośrednictwem bramki SMS.

Zanim jednak na scenie pojawią się duety, przed koszalińską publicznością w koncercie Na Fali zaprezentują się młodzi artyści, którzy tryumfują na polskich listach przebojów. Koncertem wieńczącym wydarzenie będzie recital artysty, który z rąk Prezydenta Miasta Koszalin, Piotra Jedlińskiego, otrzyma statuetkę „Bursztynowa Fala”.

Do nagród, jakie zostaną przyznane podczas festiwalu Na Fali, w tym roku dołączy jeszcze statuetka dla Przebojowego Duetu Roku, którą otrzymają Cleo & Donatan. „My Słowianie” to niekwestionowany hit, który wydostał się spod skrzydeł tej dwójki artystów.

Program festiwalu:

19:00 Koncert „Na Fali” - młodzi artyści, którzy podbijają listy przebojów (bez transmisji na żywo w telewizji)

20:00 „Przebojowe Duety” - koncert finałowy konkursu, w którym amatorzy zaśpiewają w duetach z gwiazdami. Zwycięzca otrzyma statuetkę „Na Fali 2014” oraz czek na 10.000 zł.

Wystąpią:
  • Ewa Farna + Patrycja Nowicka, mieszkanka Zielonej Góry
  • Ewelina Lisowska + Patrycja Zarychta, mieszkanka Skarżyska-Kamiennej
  • Margaret + Eddie E-Five, z pochodzenia Egipcjanin, od trzech lat mieszka w Warszawie
  • Mesajah + Dawid Albaaj, mieszkaniec Gdańska
  • Bracia + Igor Marinow, mieszkaniec Adamowa
  • LemON + Karolina Nawrocka, mieszkanka Bobolic
  • Lombard + Kuba Leciej, mieszkaniec Krotoszyna

21:30 Recital Edyty Górniak - podczas koncertu artystka odbierze z rąk Prezydent Miasta Koszalina, Piotra Jedlińskiego, statuetkę „Bursztynowa Fala”. W ten sposób mieszkańcy Koszalina uhonorują dorobek artystyczny jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Transmisja na żywo w TVP2 od godz. 20:05.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

459 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...
reklama