reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ID HD i Animal Planet HD [wideo]

dodano: 2014-08-04 10:36 | aktualizacja: 2014-08-04 11:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery Networks CEEMEA

ID HD Investigation Discovery nowe logo od 13.08.2014 Discovery Networks CEEMEA, oddział Discovery Communications, największego nadawcy programów dokumentalnych na świecie, poinformował o planowanym wprowadzeniu nowej identyfikacji wizualnej kanału ID – stacji tematycznej dla kobiet, która prezentuje trzymające w napięciu prawdziwe historie, lidera kategorii „mystery&suspense”. Zmiany dotyczą także kanału Animal Planet HD. Kanał zyska w pełni polską oprawę, a ramówka zostanie dostosowana do potrzeb polskiego widza. Oznacza to, że będzie planowana lokalnie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odświeżona identyfikacja zacznie obowiązywać od 13 sierpnia 2014 roku. Zmiany będą dotyczyć przede wszystkim kolorystyki i logotypu stacji. Zrezygnowano z do tej pory obowiązującej ostrej żółci, na rzecz stonowanych barw, m.in. kolorów niebieskiego, fioletu i burgundu. Samo logo nabrało z kolei trójwymiarowości. Kształt i czcionka liter pozostanie niezmienna, jednak zamieszczone zostaną na półprzeźroczystej kostce, co nada przejrzystości logotypowi i jednocześnie nawiąże do hasła stacji „Zobacz z bliska”. Nowa wizualizacja ID została zaprojektowana przez wewnętrzny zespół kreatywny Discovery.

Nowa oprawa graficzna to jeden z elementów ewolucji ID. Celem zmian jest zwrócenie uwagi tych, którzy dotychczas nie mieli okazji zaznajomić się z naszą ramówką oraz zachęcenie stałych widzów do pozostania z nami jeszcze dłużej – mówi Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

Odświeżona identyfikacja wizualna ID ma jeszcze silniej odzwierciedlać charakter stacji oraz nawiązywać do jej oferty programowej. Kanał swoim widzom oferuje sugestywne i pełne emocji opowieści, w których gra toczy się o najwyższą stawkę. Każdy z programów przedstawia historie przejmujące i dramatyczne, wszystkie napisane przez życie. Kanał inspiruje, zachęca do myślenia i rozwiązywania kryminalnych zagadek. Wprowadzeniu zmienionej oprawy graficznej towarzyszą premiery, w tym najnowszej produkcji „Stalking – zła miłość” z udziałem Małgorzaty Foremniak.

W programie aktorka przedstawia widzom ID najbardziej wstrząsające historie osób, które doznały emocjonalnego prześladowania. Oprócz tego, kanał zaprasza m.in. do oglądania „Prywatnych śledztw Tamron Hall” – utrzymanego w szybkim tempie programu kryminalnego, z udziałem znanej amerykańskiej dziennikarki, czy „Zabójczej Pani Domu” - historii o kobietach nieobawiających się cofnąć przed niczym, dla ukrycia popełnionych zbrodni.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

169 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama