reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PlayPuls - Telewizja Puls z własnym serwisem VOD

dodano: 2014-08-06 17:15 | aktualizacja: 2014-08-06 18:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PlayPuls PlayPuls - tak nazywa się serwis VOD Telewizji Puls (nadawcy TV Puls, TV Puls HD i kanału PULS 2), który daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, a wraz ze startem jesiennej ramówki pojawią się m.in. takie serialowe hity, jak „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PlayPuls (playpuls.pl) jest platformą VOD typu „free VOD”, która daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki w wybranym przez nich czasie. Dzięki PlayPuls widzowie mogą oglądać produkcje własne Telewizji Puls, animacje z pasma „Junior TV”, seriale, dokumenty oraz programy rozrywkowe. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, ale oferta znacznie się poszerzy wraz ze startem jesiennej ramówki nadawcy. Wraz z nią w PlayPuls pojawią się m.in. takie hity serialowe, jak  „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”. Produkcje własne stacji będą dostępne na platformie bezpłatnie przez cały czas, natomiast niektóre pozycje programowe zakupione od innych dystrybutorów znajdą się w ofercie przez określony czas po emisji w kanałach Telewizji Puls (model Catch Up TV). Na początek nadawca udostępni platformę na komputery PC/MAC, telefony z systemem Android i iOS oraz tablety.Uruchomienie PlayPuls to kolejny etap realizacji strategii nadawcy polegającej na zwiększaniu obecności marek TV Puls i PULS 2 w Internecie.

- Ciężko nad tym pracowaliśmy i tym bardziej cieszymy się z uruchomienia naszego własnego serwisu VOD PlayPuls. Jesteśmy w pełni świadomi, że model konsumpcji treści telewizyjnych się zmienia, dlatego chcemy być obecni z naszą ofertą programową we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji kontentu - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o.

Wcześniej Telewizja Puls współpracowała w zakresie VoD z platformą Ipla (należącą do Cyfrowego Polsatu).

Wejdź do serwisu VOD Telewizji Puls: playpuls.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...