reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

PlayPuls - Telewizja Puls z własnym serwisem VOD

dodano: 2014-08-06 17:15 | aktualizacja: 2014-08-06 18:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

PlayPuls PlayPuls - tak nazywa się serwis VOD Telewizji Puls (nadawcy TV Puls, TV Puls HD i kanału PULS 2), który daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, a wraz ze startem jesiennej ramówki pojawią się m.in. takie serialowe hity, jak „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PlayPuls (playpuls.pl) jest platformą VOD typu „free VOD”, która daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki w wybranym przez nich czasie. Dzięki PlayPuls widzowie mogą oglądać produkcje własne Telewizji Puls, animacje z pasma „Junior TV”, seriale, dokumenty oraz programy rozrywkowe. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, ale oferta znacznie się poszerzy wraz ze startem jesiennej ramówki nadawcy. Wraz z nią w PlayPuls pojawią się m.in. takie hity serialowe, jak  „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”. Produkcje własne stacji będą dostępne na platformie bezpłatnie przez cały czas, natomiast niektóre pozycje programowe zakupione od innych dystrybutorów znajdą się w ofercie przez określony czas po emisji w kanałach Telewizji Puls (model Catch Up TV). Na początek nadawca udostępni platformę na komputery PC/MAC, telefony z systemem Android i iOS oraz tablety.Uruchomienie PlayPuls to kolejny etap realizacji strategii nadawcy polegającej na zwiększaniu obecności marek TV Puls i PULS 2 w Internecie.

- Ciężko nad tym pracowaliśmy i tym bardziej cieszymy się z uruchomienia naszego własnego serwisu VOD PlayPuls. Jesteśmy w pełni świadomi, że model konsumpcji treści telewizyjnych się zmienia, dlatego chcemy być obecni z naszą ofertą programową we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji kontentu - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o.

Wcześniej Telewizja Puls współpracowała w zakresie VoD z platformą Ipla (należącą do Cyfrowego Polsatu).

Wejdź do serwisu VOD Telewizji Puls: playpuls.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...