reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Plastyczna fuszerka” w E! Entertainment

dodano: 2014-08-08 12:54 | aktualizacja: 2014-08-08 13:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Universal Networks International

E! E! Entertainment przedstawia najnowszy program, gdzie światowej klasy specjaliści w dziedzinie chirurgii plastycznej, dr Terry Dubrow i dr Paul Nassif naprawią najgorsze błędy popełnione na pacjentach przez innych chirurgów plastycznych. Emisje od 10 sierpnia br., w każdą niedzielę o godzinie 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czasach, gdy nasza kultura owładnięta jest kultem młodości i piękna, niektórzy sięgają po chirurgię plastyczną, by osiągnąć wymarzony wygląd i cofnąć skutki nieubłaganego upływu czasu. Podczas gdy na każdym kroku atakują nas perfekcyjne ciała z okładek magazynów, niektórzy posuwają się za daleko, a rezultaty ich operacji plastycznych okazują się katastrofą. - Po raz pierwszy w historii telewizji, E! Entertainment odsłoni widzom dramatyczne kulisy walki o piękno, pokazując fascynację, jaka otacza operacje plastyczne - informuje nadawca. Rezultaty szokują. W nowej, ośmioodcinkowej serii „Plastyczna fuszerka” najwyższej klasy specjaliści, dr Terry Dubrow i dr Paul Nassif będą pracować z ofiarami najgorszych plastycznych wpadek, by naprawić ich rezultaty.

W każdym odcinku najnowszej produkcji E! Entertainment „Plastyczna fuszerka” lekarze pokażą dwie operacje, których celem jest naprawienie koszmarnych efektów poprzednich zabiegów. Przywrócą pacjentom pewność siebie i pozwolą im ponownie poczuć się pięknie. Efekty operacji plastycznych bywają straszne lub bardzo dziwne, ale za każdą z nich kryje się osobista, często dramatyczna historia pacjenta. Widzowie będą mieli okazję śledzić krok po kroku historię ofiar nieudanych zabiegów, od operacji, poprzez proces rekonwalescencji aż po spektakularny efekt zmiany ukazany w finałowych chwilach każdego odcinka.

Od przerażających liftingów, przez szokująco źle zrobione operacje piersi, paskudne nosy po okropne usunięcia tłuszczu z brzucha i nierówne podniesienia pośladków. Dr Dubrow i Dr Nassif użyją całej siły swojej medycznej magii, by przemienić tragedię w triumf i naprawić nie tylko nieudane operacje medyczne, ale także życie pacjentów.

„Plastyczna fuszerka” - emisja w niedziele (od 10 sierpnia 2014 roku) w o 22:00 w E! Entertainment i E! Entertainment HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama