reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Daring!TV zmieni nazwę na Private TV

dodano: 2014-08-12 23:15 | aktualizacja: 2014-08-13 00:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/satkurier.pl

Daring!TV W segmencie kanałów erotycznych zbliża się duża zmiana. Stacja Daring!TV zmieni już wkrótce nazwę na Private TV. Będzie to drugie przemianowanie tej stacji w jej dziewięcioletniej historii. Kanał wystartował 4 lipca 2005 roku pod nazwą XXX Xtreme. Jako Daring!TV jest znany od 6 września 2010. Pod nazwą Private TV będzie nadawany od 1 września 2014.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Daring!TV ma szeroką sieć dystrybucji. W Polsce obecny jest w ofercie satelitarnych platform nc+ i Cyfrowego Polsatu, z poziomu indywidualnych kart erotycznych (m.in. HD 10+, system Viaccess) oraz jest dostępny w licznych sieciach kablowych, m.in. UPC, Vectra, Multimedia i Toya.

Oprócz tego kanał jest dostępny u wielu operatorów za granicą, m.in. na platformach: Max TV (16°E) w Chorwacji, freeSAT (0,8°W) w Czechach i na Słowacji, UPC Direct (0,8°W) i T-Home (4°W) na Węgrzech oraz Focus Sat (0,8°W) w Rumunii, a także w licznych sieciach kablowych.

Zmiana nazwy będzie mieć miejsce w nocy z 31 sierpnia na 1 września (z niedzieli na poniedziałek). Sieć dystrybucji pozostaje bez zmian - Private TV pojawi się wszędzie tam, gdzie obecnie można oglądać Daring!TV oraz będzie używać tych samych parametrów w przekazie satelitarnym.

Jest tylko jedna niewiadoma - kanał Private TV już istnieje (jest to dawny Free-X TV) i jest dostępny m.in. dla posiadaczy indywidualnych kart erotycznych - tych samych, na których jest też obecnie Daring!TV. Mało prawdopodobne, aby pozostały dwa kanały Private TV, więc zapewne te, który już istnieje także czeka zmiana nazwy albo zostanie wyłączony.

Istniejący Private TV jest własnością Private Media Group., natomiast Daring!TV należy od Sapphire Media International BV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...