reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nadawca Power TV chętny na MUX 8 z nowym kanałem

dodano: 2014-08-17 11:33 | aktualizacja: 2014-08-17 15:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (Power TV)/satkurier.pl

Michał Winnicki Entertainment Spółka Michał Winnicki Entertainment jest wciąż zainteresowana ósmym multipleksem (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Przypomnijmy, iż według propozycji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) ma być on przeznaczony dla TVP na kanały HD (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Obecnie Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) przeprowadza konsultacje w tej sprawie (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Dodajmy, iż w listopadzie ubiegłego roku spółka Michał Winnicki Entertainment była jednym z kilkunastu podmiotów, które wyraziły zainteresowanie MUX 8 (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nasza firma jest zainteresowana nadawaniem kanału TV w MUX 8. Nie będzie to raczej Power TV, a zupełnie nowy kanał o szerszej tematyce. Czekamy jednak na decyzje ze strony UKE i KRRiT. Mamy nadzieję, że MUX 8 trafi jednak do nadawców komercyjnych, bo TVP ma i tak zbyt dużo kanałów w DVB-T - poinformował przedstawiciel Power TV na forum.satkurier.pl.

Michał Winnicki Entertainment zajmuje się produkcją programów telewizyjnych. Spółka jest także nadawcą kanałów telewizyjnych  - muzycznego Power TV (Power TV HD) (więcej tutaj) i szykującego się do startu dokumentalno-rozrywkowego Adventure (Adventure HD) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama