reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biall-Net z kanałami Polsat Volleyball

dodano: 2014-08-19 20:19 | aktualizacja: 2014-08-19 20:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Biall-Net/satkurier.pl

Polsat Volleyball 1 HD logo Pierwszy raz w historii, Polska jest gospodarzem najważniejszego wydarzenia siatkarskiego na świecie - FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn, które rozpoczyna się 30 sierpnia i kończy 21 września 2014 roku. Mecz otwarcia odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, pozostałe rozgrywki toczyć się będą w sześciu miastach: Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy i Krakowie. Mistrzostwa zostaną pokazane na antenach kanałów Polsat Volleyball. Biall-Net, operator sieci IPTV z Gdańska, wprowadził je właśnie do swojej oferty.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Specjalnie dla naszych klientów posiadających telewizję cyfrową uruchomiliśmy możliwość oglądania transmisji z meczów wraz ze studiem, na czterech utworzonych kanałach Polsat Volleyball. Po zakup dodatkowej usługi i szczegóły zapraszamy do Biur Obsługi Klienta (BOK) - informuje operator.

Przypomnijmy, iż prawa do pokazywania Mistrzostw Świata siatkarzy ma Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu). Nadawca zdecydował, iż mundial pokaże na czterech nowych, dodatkowo płatnych, utworzonych specjalnie na mistrzostwa kanałach pod nazwą Polsat Volleyball (więcej tutaj, tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...