reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FC Barcelona z telewizją mobilną także w Polsce

dodano: 2014-08-20 15:53 | aktualizacja: 2014-08-20 17:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: FC Barcelona/broadbandtvnews

FCB_100px Meksykański Binbit podpisał umowę na wyłączność ze znanym katalońskim klubem FC Barcelona na dystrybucję informacji i treści cyfrowych dotyczących klubu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Umowa ta obejmuje 40 krajów w Ameryce Łacińskiej, Azji i Europie Wschodniej, w tym także Polskę. Umowa pozwoli FC Barcelonie i Binbit generować dodatkowe przychody w tych krajach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Antoni Muntaner, założyciel i prezes Binbit, wyjaśnił, że umowa obejmuje trzy kolejne sezony piłkarskie i została podpisana w ramach nowej strategii Binbit, która ma na celu konsolidację sojuszy z marek o dużej wartości.

- Ta umowa pozwoli obu firmom generować dodatkowe przychody poprzez dystrybucję wysokiej jakości treści w tych krajach. Naszym celem jest stworzenie największej mobilnej społeczności mobilnych fanów FC Barcelona, by zaoferować im najlepszy program dotyczący klubu - powiedział prezes Binbit.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem tego projektu, którego celem jest dystrybucja treści cyfrowych na arenie międzynarodowej - powiedział Dídac Lee, dyrektor Komunikacji, Mediów i Nowych Technologii w klubie FC Barcelona.
- Zdecydowaliśmy się iść do przodu z tym projektem wraz Binbit ze względu na wysoki poziom penetracji rynku międzynarodowego, zwłaszcza w krajach rozwijających się i krajach strategicznych. To kluczowy element dla naszego klubu, ponieważ mamy służyć i dotrzeć do wszystkich części świata, aby zaspokoić potrzeby naszych członków i fanów - dodał Lee.

Kraje których dotyczy ta wyłączna umowa to:

Ameryka:
Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras, Nikaragua, Kostaryka, Salwador, Panama, Kolumbia, Wenezuela, Peru, Ekwador, Boliwia, Chile, Argentyna, Paragwaj, Urugwaj i Dominikana,

Azja:
Bangladesz, Tajlandia, Malezja, Singapur, Hongkong, Filipiny, Sri Lanka, Kazachstan, Tadżykistan, Uzbekistan i Kirgistan,

Europa:
Polska, Czechy, Serbia, Chorwacja, Albania, Bośnia, Bułgaria, Macedonia, Czarnogóra, Słowenia i Azerbejdżan.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...