reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ipla z ofertą kanałów Polsat Volleyball

dodano: 2014-08-21 15:33 | aktualizacja: 2014-08-21 15:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Volleyball 1 HD logo Użytkownicy telewizji internetowej Ipla będą mogli obejrzeć na żywo wyjątkowe, po raz pierwszy rozgrywane w naszym kraju, FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, które rozpoczną się 30 sierpnia. W Ipli możliwe będzie zamówienie dostępu do pakietu programów zawierających wszystkie mecze turnieju, w którym zmierzą się drużyny siatkarskie z całego świata, w tym utytułowana reprezentacja Polski. Wybrane mecze w tych programach będzie można oglądać w jakości HD i z wykorzystaniem nowej usługi wielokamerowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Użytkownicy Ipli będą mogli kibicować polskiej reprezentacji i drużynom z całego świata, wykupując za 99 zł dostęp do 4 kanałów Polsat Volleyball (w tym jednego w dwóch wersjach: SD i HD) i tym samym wszystkich 103 meczów mistrzostw - zatem koszt jednego meczu to mniej niż 1 zł - czytamy w komunikacie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, dla wybranych meczów wprowadzona zostanie bez dodatkowych opłat nowa funkcja, dzięki której na stronie ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na telefony z systemami Android i iOS najważniejsze mecze mistrzostw, w tym spotkania Polaków i rozgrywki finałowe, będzie można obejrzeć na żywo z trzech dodatkowych kamer, które użytkownik będzie mógł dowolnie wybierać. - To nowoczesne rozwiązanie pozwoli na śledzenie wydarzeń na boisku z różnych ujęć, a także na cofanie materiału, dając niepowtarzalną okazję do samodzielnej, wielokrotnej analizy zagrań - czytamy w komunikacie.

Transmisję ceremonii i meczu otwarcia mistrzostw - w którym zgrają drużyny z Polski i Serbii - ze Stadionu Narodowego w Warszawie będą mogli obejrzeć w Ipli bezpłatnie wszyscy internauci.

Mistrzostwa w Ipli będzie można oglądać na stronie ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na: komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i Windows Phone oraz telewizory Smart TV (LG i Samsung). - Zamówienia można składać zarówno na stronie ipla.tv, jak i w poszczególnych aplikacjach. Płatności za pakiet można realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem. Usługa jest dostępna tylko na terytorium Polski - czytamy w komunikacie.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 to 18. edycja zmagań o tytuł Mistrza Świata. W organizowanym po raz pierwszy w Polsce turnieju, o wymarzony tytuł będą walczyły 24 drużyny z całego świata, które rozegrają w sumie 103 mecze. Rozgrywki odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach. Transmisję z meczu otwarcia oprócz Ipli pokaże na swoim głównym kanale także telewizja Polsat. Pozostałe mecze będzie można obejrzeć na 4 dedykowanych Mistrzostwom Świata kanałach Polsat Volleyball (więcej tutaj, tutaj i tutaj), które dostępne będą bez dodatkowych opłat dla abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu.

Szczegółowe warunki dostępności FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 w Ipli określa regulamin zamieszczony na stronie Ipli (przejdź na stronę).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...