reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trzy nowości w nowym paśmie popołudniowym TV4

dodano: 2014-08-21 19:28 | aktualizacja: 2014-08-21 20:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 Jesienią w ramówce TV4 (Czwórki) pojawi się nowe, dwugodzinne pasmo, na które złożą się trzy nowe tytuły: „Na patrolu", „Sekrety sąsiadów" oraz „Policjantki i policjanci". Czwórka zaprasza na nie od poniedziałku do czwartku od 18:00 do 20:00, począwszy od 29 września br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jako pierwszy zobaczymy serial „Na patrolu” (o 18:00), poświęcony codziennej pracy policjantów, wzywanych do interwencji w przypadkach bójek, przemocy domowej, zaniedbywania dzieci, przestępczości nieletnich czy bezmyślnych, ryzykownych zachowań nastolatków. W pełnej akcji i suspensu produkcji widzowie będą mogli zobaczyć, w jaki sposób funkcjonariusze radzą sobie z niebezpiecznymi i pełnymi emocji - czasem tragicznymi, a niekiedy zabawnymi - sytuacjami. W każdym półgodzinnym odcinku przedstawione będą dwie historie ukazane przez pryzmat jednego zespołu patrolowego na służbie.

Kolejną pozycją - emitowaną o 18.30 - będą „Sekrety sąsiadów", opowiadające zaskakujące historie, skrywane czasem za fasadą pozorów i uśmiechów oraz sąsiedzkimi płotami i cienkimi ścianami. Zajadłe kłótnie, zdrady, romanse, molestowanie, zazdrość lub chore obsesje - które wprowadzają chaos w życie głównych bohaterów i potrafią na zawsze zmienić życie zwykłych ludzi - ukazane są w pełnej zwrotów akcji i napięcia narracji, prowadzącej często do niespodziewanego finału.

Pasmo zamykać będą godzinne odcinki „Policjantek i policjantów", emitowane o 19:00. W serialu będzie można śledzić historie dwóch załóg policyjnych, które na co dzień patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając ich pracę, widzowie dowiedzą się, jak wygląda służba w wydziale prewencji policji i rzeczywistość mrocznych zakamarków, gdzie króluje bieda, agresja, siła i marzenie o łatwym zysku. „Policjantki i policjanci” opowiadają nie tylko o pracy, ale też o życiu prywatnym tytułowych bohaterów serialu - o tym jak służba wpływa na ich osobiste wybory i codzienne życie, czy też jak funkcjonariusze radzą sobie ze stresem.

„Na patrolu” - emisja od poniedziałku do czwartku (od 29 września 2014 roku) o 18:00; „Sekrety sąsiadów" - emisja od poniedziałku do czwartku (od 29 września 2014 roku) o 18:30; „Policjantki i policjanci" - emisja od poniedziałku do czwartku (od 29 września 2014 roku) o 19:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...