reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Volleyball w LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus

dodano: 2014-08-22 12:12 | aktualizacja: 2014-08-22 12:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Volleyball 1 HD logo Po abonentach platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, którzy zmagania siatkarzy z całego świata podczas FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 zobaczą w cenie swojego pakietu na dedykowanych turniejowi kanałach telewizyjnych (więcej tutaj), dostęp do rozgrywek, w specjalnym serwisie internetowym, otrzymają także klienci usług głosowych sieci Plus korzystający z Internetu LTE oraz użytkownicy Internetu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zbliżające się Mistrzostwa Świata 2014 są wyjątkowym wydarzeniem, dlatego chcemy, by jak najwięcej naszych klientów, niezależnie od tego, z jakich usług korzystają, miało możliwość obejrzenia siatkarskiego mundialu bez dodatkowych opłat. Cieszę się, że utytułowanej reprezentacji Polski będzie razem z nami kibicować łącznie kilka milionów klientów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus oraz kilkanaście milionów osób z ich rodzin - mówi Dominik Libicki, prezes zarządu, Cyfrowy Polsat S.A. oraz wiceprezes zarządu, Polkomtel Sp. z o.o. (operator sieci Plus, należący do Cyfrowego Polsatu).

Dedykowany Mistrzostwom Świata 2014 serwis internetowy dla klientów usług LTE

Użytkownicy Internetu LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz klienci wybranych ofert usług głosowych sieci Plus korzystający z technologii LTE (z wyłączeniem abonentów Plus na Kartę) obejrzą Mistrzostwa Świata 2014 (MŚ 2014) bez dodatkowych opłat w dedykowanym siatkarskiemu mundialowi serwisie internetowym, na którym otwarty zostanie dostęp do czterech kanałów meczowych i wszystkich 103 meczów MŚ 2014. Warunkiem dostępu do serwisu będzie połączenie się z nim za pośrednictwem sieci LTE Cyfrowego Polsatu lub Plusa. Transfer danych wykorzystany przez użytkowników do oglądania meczów MŚ 2014 nie będzie zmniejszał posiadanego przez klientów pakietu internetowego i nie będzie też skutkował naliczeniem za niego opłat. Dostęp online przez stronę internetową możliwy będzie na komputerach, smartfonach i tabletach. Szczegółowe warunki techniczne dla urządzeń określi regulamin serwisu.

- Zdecydowaliśmy się na zapewnienie MŚ 2014 użytkownikom posiadającym dostęp do Internetu LTE, gdyż parametry tej technologii gwarantują najlepszą jakość odbioru przekazu na żywo. Prędkość Internetu LTE i dużo mniejsze niż w innych technologiach opóźnienia, pozwolą widzom na komfortowe oglądanie meczów nie tylko na komputerze, ale także urządzeniach mobilnych: smartfonie lub tablecie - mówi Beata Białkowska, dyrektor zarządzający ds. marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Szczegóły dostępu do MŚ 2014 dla klientów sieci Plus będą dostępne na stronie internetowej Plusa (przejdź na stronę), a dla abonentów Internetu LTE Cyfrowego Polsatu na stronie platformy (przejdź na stronę).

Mistrzowskie smartfony i tablety w Plusie

Z okazji MŚ 2014 Plus wprowadza do swojej oferty specjalne, dedykowane turniejowi urządzenia:
  • W ofercie Plus Abonament: smartfony LTE LG F 70 oraz Nokia 635 z graficzną obudową nawiązującą do MŚ 2014.
  • W ofercie Plus Mix: telefon Huawei Y 530 z nakładką na obudowę nawiązującą do MŚ 2014.
  • W ofercie Plus Internet: tablet Samsung Galaxy Tab S, będący oficjalnym sprzętem MŚ 2014.
Dodatkowo każdy klient, który w okresie od 22 sierpnia do 21 września br. podpisze umowę w ramach powyższych ofert otrzyma szalik kibica gratis.

Bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy satelitarnej Cyfrowego Polsatu

Bez żadnych dodatkowych opłat dostęp do wszystkich meczów siatkarskich rozgrywek otrzymają też obecni abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają co najmniej Pakiet Mini HD i dekoder HD, a także osoby, które dopiero zdecydują się na zakup usługi Cyfrowego Polsatu. Klienci korzystający z usługi Multiroom HD będą mogli zobaczyć mecze na kilku telewizorach. Mistrzostwa będą dostępne na czterech kanałach dedykowanych rozgrywkom, w tym jednym w dwóch wersjach - HD i SD: Volleyball 1 HD (pozycja 444), Volleyball 1 (pozycja 448), Volleyball 2 (pozycja 445), Volleyball 3 (pozycja 446), Volleyball 4 (pozycja 447).

Ponad 9 000 biletów na mecze siatkarzy

Do 25 sierpnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu, klienci sieci Plus i Plus Banku mogą wziąć udział w wielkim konkursie programu lojalnościowego Paszport Korzyści „Kibicuj  z Paszportem Korzyści” i wygrać bilety na mecze FIVB Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Pula biletów w konkursie wynosi ponad 9 000 sztuk (więcej tutaj).

Siatkarski mundial po raz pierwszy w Polsce

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 to 18. edycja zmagań o tytuł Mistrza Świata. W organizowanym po raz pierwszy w Polsce turnieju, o wymarzony tytuł będą walczyły 24 drużyny z całego świata, które rozegrają w sumie 103 mecze. Rozgrywki odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach. W sobotę, 30 sierpnia br., w oczekiwanym przez fanów piłki siatkowej na całym świecie meczu otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie, spotkają się dwa pierwsze kraje: Polska i Serbia. Transmisję z tego meczu pokaże na swoim głównym kanale telewizja Polsat. Pozostałe 102 mecze będzie można obejrzeć na 4 dedykowanych MŚ 2014 kanałach Polsat Volleyball (w tym jednym w wersji HD i SD) więcej tutaj, tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...