reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z kanałami Polsat Volleyball

dodano: 2014-08-22 09:57 | aktualizacja: 2014-08-25 17:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Polsat Volleyball 1 HD logo Z reklamy telewizyjnej promującej kanały Polsat Volleyball wynika, iż stacje te znajdą się również w ofercie sieci Toya. Na zakończenie spotu prezentowanego na antenach Polsatu pojawiają się logotypy pięciu największych sieci kablowych, takich jak UPC Polska (więcej tutaj), Vectra (więcej tutaj), Multimedia Polska (więcej tutaj), Inea (więcej tutaj) i Toya. Czterech pierwszych operatorów już ujawniło szczegóły swoich ofert, Toya na razie nie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż prawa do pokazywania Mistrzostw Świata siatkarzy ma Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu). Nadawca zdecydował, iż mundial pokaże na pięciu nowych, dodatkowo płatnych, utworzonych specjalnie na mistrzostwa kanałach pod nazwą Polsat Volleyball (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

Aktualizacja:

25 sierpnia br. operator sieci Toya opublikował komunikat prasowy dotyczący kanałów Polsat Volleyball w jego ofercie.

Abonenci telewizji cyfrowej Toya będą mieli możliwość obejrzenia transmisji z Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014, które odbędą się w dniach 30 sierpnia - 21 września br. w Polsce. Koszt dostępu do wszystkich meczów turnieju to 99,90 zł. Zamówienia można składać od poniedziałku, 25 sierpnia br.

Podczas 18 dni meczowych Mistrzostw przeprowadzonych zostanie około 200 godzin transmisji. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w systemie pay-per-view (PPV). Wyjątkiem będzie, dostępny w Polsacie, mecz otwarcia Polska - Serbia, który 30 sierpnia zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W sieci Toya transmisje ze 103 meczów zostaną udostępnione w ramach specjalnego płatnego pakietu premium: „Siatkówka - Mistrzostwa Świata 2014”. W tym celu uruchomionych będzie pięć dedykowanych kanałów:

- Polsat Volleyball HD - nr kanału 470 - najważniejsze mecze, w tym wszystkie mecze Polaków,
- Polsat Volleyball 1 (wersja SD) – nr kanału 471 - najważniejsze mecze, w tym wszystkie mecze Polaków,
- Polsat Volleyball 2 (wersja SD) – nr kanału 472 - mecze drugiego wyboru,
- Polsat Volleyball 3 (wersja SD) – nr kanału 473 - mecze trzeciego wyboru,
- Polsat Volleyball 4 (wersja SD) – nr kanału 474 - mecze czwartego wyboru.

Z oferty mogą korzystać wszyscy posiadacze odbiorników cyfrowych Toya. Zamówienia można składać telefonicznie, przez Internet lub w Biurach Obsługi Abonenta (BOA). Nowością dla posiadaczy Odbiorników 3G jest możliwość zamówienia usługi przy użyciu pilota.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...