reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat-Mont-Service z kanałami Polsat Volleyball

dodano: 2014-08-27 08:18 | aktualizacja: 2014-08-27 10:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat-Mont-Service/satkurier.pl

Polsat Volleyball 1 HD logo Operator sieci Sat-Mont-Service (SMS), dostępnej w Szczecinie i Sosnowcu, poinformował, iż od soboty, 30 sierpnia br. będzie reemitować kanały Polsat Volleyball, na których można będzie obejrzeć transmisje ze wszystkich spotkań Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn. Dostęp do kanałów można będzie zamówić od 27 sierpnia br. za pomocą formularza na stronie internetowej bądź w Biurze Obsługi Abonenta (BOA). Koszt dostępu do pakietu to 99 zł, płatne jednorazowo za całe mistrzostwa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż prawa do pokazywania FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 ma Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu). Nadawca zdecydował, iż mundial pokaże na pięciu nowych, dodatkowo płatnych, utworzonych specjalnie na mistrzostwa kanałach pod nazwą Polsat Volleyball (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Pakiet tworzą kanały: Polsat Volleyball 1, Polsat Volleyball 1 HD (wersje SD i HD mają identyczne ramówki), Polsat Volleyball 2, Polsat Volleyball 3 i Polsat Volleyball 4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...