reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat-Mont-Service z kanałami Polsat Volleyball

dodano: 2014-08-27 08:18 | aktualizacja: 2014-08-27 10:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat-Mont-Service/satkurier.pl

Polsat Volleyball 1 HD logo Operator sieci Sat-Mont-Service (SMS), dostępnej w Szczecinie i Sosnowcu, poinformował, iż od soboty, 30 sierpnia br. będzie reemitować kanały Polsat Volleyball, na których można będzie obejrzeć transmisje ze wszystkich spotkań Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn. Dostęp do kanałów można będzie zamówić od 27 sierpnia br. za pomocą formularza na stronie internetowej bądź w Biurze Obsługi Abonenta (BOA). Koszt dostępu do pakietu to 99 zł, płatne jednorazowo za całe mistrzostwa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż prawa do pokazywania FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 ma Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu). Nadawca zdecydował, iż mundial pokaże na pięciu nowych, dodatkowo płatnych, utworzonych specjalnie na mistrzostwa kanałach pod nazwą Polsat Volleyball (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Pakiet tworzą kanały: Polsat Volleyball 1, Polsat Volleyball 1 HD (wersje SD i HD mają identyczne ramówki), Polsat Volleyball 2, Polsat Volleyball 3 i Polsat Volleyball 4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...