reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Polsat Volleyball w nc+. Za ile?

dodano: 2014-08-27 12:52 | aktualizacja: 2014-08-27 12:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Polsat Volleyball 1 HD logo Platforma nc+ umożliwia swoim abonentom dostęp do transmisji z Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Zostaną one udostępnione abonentom jako dodatkowa opcja „a la carte” w cenie 81 złotych, równej kosztowi nabycia przez nc+ praw od Grupy Polsat, bez żadnej dodatkowej marży.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci nc+ zainteresowani rozgrywkami otrzymają możliwość odbioru czterech kanałów Polsat Volleyball, w tym jednego w jakości HD, w których transmitowane będą wszystkie 103 mecze siatkarskich mistrzostw świata, także te z udziałem reprezentacji Polski.

Podjęliśmy decyzję, aby dać naszym abonentom - fanom siatkówki możliwość oglądania spotkań tego ważnego turnieju w cenie równej kosztom zakupu praw. Trzymam kciuki za sukces polskiej reprezentacji na tym turnieju, a wszystkim kibicom życzę wielkich emocji podczas meczów – mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

Usługę można zamówić na stronie ncplus.pl, w Internetowym Centrum Abonenta oraz pod numerami 801044944 lub 223104747. Abonenci nc+, którzy zdecydują się na jej wykupienie, nabędą uprawnienia do odbioru kanałów na czas trwania turnieju, co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami.

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn zaczynają się w sobotę 30 sierpnia. W spotkaniu inaugurującym turniej Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie z Serbią. Finał zaplanowany jest na 21 września w Katowicach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...