reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Elite Escapes” w CNN International

dodano: 2014-08-29 18:23 | aktualizacja: 2014-08-29 20:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Turner Broadcasting System International

CNN International CNN International przedstawia najbardziej ekskluzywne, luksusowe i zapierające dech w piersiach zakątki świata w specjalnym tygodniowym programie. „Elite Escapes” to segment, który będzie emitowany na antenie stacji od 1 września br., przez cały tydzień w trakcie programów „CNN Newsroom” i „The World Right Now with Hala Gorani”. - Program nadawany będzie w dwóch porach, aby dotrzeć zarówno do widzów z regionu EMEA, jak i z Azji w czasie najwyższej oglądalności - informuje nadawca. „Elite Escapes” przemierzy cały glob, by odkryć przed widzami CNN International inspirujące i oszałamiające perły turystyki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CNN International zabierze widzów w podróż po ekskluzywnych lokalizacjach turystycznych w tygodniowym programie specjalnym pt. „Elite Escapes”. Wśród miejsc prezentowanych w programie znajdą się:
  • Jedyny resort na indonezyjskiej wyspie Sumba, w którym goście mogą cieszyć się luksusem i w tym samym czasie wesprzeć działania na rzecz ochrony jej dziedzictwa naturalnego i kulturalnego.
  • Światowej klasy pola golfowe w dziewiczej scenerii pasma górskiego Canadian Rockies.
  • Restauracja słynnego szefa kuchni Yoshiaki Takazawa w Tokio, gdzie z sam mistrz opowie o technikach i niezwykłych składnikach, których używa.
  • Prestiżowa włoska winnica Antinori położona niedaleko Florencji, gdzie reporterzy spróbują wina „Super Tuscan” w zachwycających, designerskich pomieszczeniach.
  • Jedno z najbardziej dramatycznych miejsc na Półwyspie Arabskim - Zighy Bay w Omanie.

- „Elite Escapes” to atrakcyjny wizualnie program, który zapewni widzom dostęp pierwszej klasy do najbardziej prestiżowych i luksusowych lokalizacji turystycznych - powiedział Mike McCarthy, wiceprezes do spraw programowych CNN International. - Niezależnie od tego, w jakim rejonie świata znajdują się te miejsca, z pewnością staną się inspiracją dla naszej ekskluzywnej publiczności i będą idealnym uzupełnieniem treści prezentowanych w ramach „CNN Travel” - dodał

Uzupełnieniem programu „Elite Escapes” będzie dedykowana mu podstrona travel.cnn.com/escapes. Znajdą się na niej materiały wideo, artykuły i galerie zdjęć prezentujące m.in. fotografie z rejsów po Galapagos, połowy łososi na łodziach retro w Kanadzie, pobyt w luksusowych hotelach Maroko i wiele więcej.

Sponsorem programu „Elite Escapes” jest Gucci.

„Elite Escapes” - emisja od 1 września 2014 roku w programach „CNN Newsroom” i „The World Right Now with Hala Gorani” w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...