Kolejna wygrana trampkarzy MOSiR

dodano: 2014-09-01 11:19 | aktualizacja: 2014-09-02 11:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: MOSiR Bochnia

mosir_Bochnia_logosik Kolejną wygraną na wyjeździe odnotowali trampkarze MOSiR-u Bochnia, którzy pod opieką trenera Janusza Piątka biorą udział w rozgrywkach I tarnowskiej ligi okręgowej. Tym razem w sobotę 30 sierpnia 2014 pokonali rezerwy Tarnovii 7-0. 2 września zmagania w rejonowej lidze rozpoczynają młodzicy, którzy pierwszy mecz rozegrają z drużyną GOSIR-NOVI. Będą ją gościć na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej. Zapraszamy na godz. 17:00 i trzymamy kciuki za chłopców oraz ich trenera Tomasza Maruta.

Kolejna wygrana trampkarzy MOSiR-u

I TARNOWSKA LIGA OKRĘGOWA

WYSOKA WYGRANA TRAMPKARZY
Kolejną wygraną na wyjeździe odnotowali trampkarze MOSiR-u, którzy pod opieką trenera Janusza Piątka biorą udział w rozgrywkach I tarnowskiej ligi okręgowej. Tym razem w sobotę (30 sierpnia) pokonali rezerwy Tarnovii 7-0.

Do przerwy pomimo olbrzymiej przewagi i wielu sytuacji MOSiR prowadził tylko 1-0 po bramce Burkowicza. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie. MOSiR przeważał jednak w tej części gry, był o wiele skuteczniejszy. W odstępstwie 20 minut młodzi bochnianie strzelili 5 bramek, a przy każdej z nich swój udział miał Burkowicz. Wynik ustalił strzałem z rzutu wolnego Nagrodzki.

Tarnovia II - MOSiR 0-7 (0-1)

Bramki: 12 minuta Burkowicz asysta Matlęga, 41 minuta Palonek asysta Burkowicz, 47minuta Burkowicz, 50 minuta Burkowicz asysta Kamieniecki, 54 minuta Burkowicz asysta Palonek, 55 minuta Palonek asysta Burkowicz, 67 minuta Nagrodzki (rzut wolny).

MOSiR: Smoleń (36 min. Tacik Hbert) – Matras Paweł (44min. Mach), Korta, Szot, nagrodzki, Matlęga (50 min. Dudziak), Matras Paweł (48min. Pałkowski), Kamieniecki, Burkowicz, Burek (36min. Augustyn), Palonek (50 min. Tacik Bartłomiej).

Przed naszymi piłkarzami trudniejsze zadanie. W środę 3 września o 15:30 rozegrają mecz z Termalicą Nieciecza, a w piątek o 17:30 z pierwszą drużyną Tarnovii. Spotkania zostaną rozegrane na stadionie w Bochni - serdecznie zapraszamy.

REMIS MŁODZIKÓW

Również młodzicy zmierzyli się w sobotę w ramach I tarnowskiej ligi z Tarnovią II Tarnów, z którą zremisowali 1:1. Szczegóły, dotyczące przebiegu meczu, podamy jutro. Natomiast w najbliższą sobotę 6 września nasi chłopcy kolejny mecz pod opieką trenera Mateusza Fortuny rozegrają u siebie (na stadionie im. dr W. Krupy przy ul. Parkowej w Bochni). Początek spotkania o godz. 10.00.

REJONOWA LIGA MŁODZIKÓW

2 września 2014 r. swoje zmagania w rejonowej lidze rozpoczynają młodzicy, którzy pierwszy mecz rozegrają z drużyną GOSIR-NOVI. Będą ją gościć na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej. Zapraszamy na godz. 17:00 i trzymamy kciuki za chłopców oraz ich trenera Tomasza Maruta.