reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Power TV, Power TV HD i TV Puls HD w sieci Promax

dodano: 2014-09-01 14:32 | aktualizacja: 2014-09-01 15:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax

Promax Operator sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego poinformował, iż 16 września br. oferta tej kablówki wzbogaci się o trzy nowe kanały, w tym dwa w wysokiej rozdzielczości. TV Puls HD, który oficjalnie ruszy 2 września br. (więcej tutaj i tutaj), znajdzie się na pozycji 39. dla abonentów pakietu Podstawowego HD i wyższych. W związku ze zmianą, kanał Polonia1 zostanie przeniesiony na pozycję 60. Dodajmy, iż w ofercie sieci jest już TV Puls w standardowej rozdzielczości. Obie te stacje z portfolio Telewizji Puls mają identyczne ramówki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Również 16 września br. w ofercie sieci pojawią się muzyczno-rozrywkowe kanały Power TV i Power TV HD. Obie stacje mają identyczne ramówki. Power TV dostępny będzie od pakietu Podstawowego na pozycji 310., natomiast Power TV HD - od Podstawowego HD (w pakietach High Definition), na 311. Kanały te nadają od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj), a ich nadawcą jest spółka Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...