reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

History w plebiscycie SAT Kurier Awards 2014

dodano: 2014-09-05 11:17 | aktualizacja: 2014-09-05 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/AETN Poland

History Kanał HISTORY został zgłoszony przez jego nadawcę, spółkę AETN Poland, do plebiscytu SAT Kurier Awards 2014 w kategorii „Kanał tematyczny roku”. Już wkrótce ruszy internetowe głosowanie na najlepsze produkty i usługi na rynku telewizji cyfrowej oraz kanał tematyczny. W jego wyniku wyłonione zostaną po 3 produkty w każdej z 15 kategorii. Ostateczna decyzja o zwycięzcy zostanie podjęta przez jury.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HISTORY łączy widzów na całym świecie – dociera do ponad 350 milionów gospodarstw domowych w ponad 160 krajach. Opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Seriale takie jak „Wikingowie”, „Gwiazdy lombardu” czy „Warsztat Danny’ego” w zajmujący i zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. Dzięki współczesnym technikom filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji HISTORY przenosi widzów w sam wir wydarzeń. Każdy dzień, człowiek czy przedmiot tworzą historię. Więcej informacji na www.historytv.pl oraz na www.facebook.com/HISTORYpolska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...