reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: „Mam Talent!” z aplikacją social TV

dodano: 2014-09-10 11:43 | aktualizacja: 2014-09-10 12:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

tvn 6 września 2014 roku TVN uruchomił aplikację second screen „Mam Talent!” - pierwszą w Polsce aplikację social TV. Premiera towarzyszyła emisji pierwszego odcinka aktualnego sezonu programu „Mam talent!” (więcej tutaj). - TVN we współpracy z klientem 50style wprowadził na rynek aplikację „Mam Talent!”, umożliwiającą widzom niespotykaną do tej pory w Polsce interakcję z programem telewizyjnym w trakcie jego nadawania - informuje nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponad 60 tys. użytkowników skorzystało z aplikacji już przy pierwszym odcinku. Widzowie komentowali na bieżąco przez telefony komórkowe i tablety przebieg wydarzeń na ekranie, uczestnicząc w różnego rodzaju sondach czy quizach powiązanych z oglądanym materiałem, wypowiadali się na temat werdyktów jury, a także sami wcielali się w rolę jurorów oceniając występy uczestników programu a wyniki ich głosowania były widoczne nie tylko w aplikacji ale również na ekranie TV.

- Zarejestrowano ponad 1,35 mln interakcji w trakcie trwania programu, co świadczy o wysokim zaangażowaniu osób mających styczność z formatem poprzez dwa ekrany - informuje nadawca.

Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska, jurorzy programu, foto: TVN


- Widzowie oczekują dziś od telewizji znacznie więcej niż gotowej oferty rozrywki, którą mogliby pasywnie oglądać. Chcą aktywnie uczestniczyć w przekazie, mieć wpływ na to, kogo i co oglądają, oceniać, wyrażać swoje preferencje, sympatie i konfrontować je z opiniami innych widzów. Nasza aplikacja 2nd screen do programu „Mam talent” to świetne narzędzie do tego celu - dzięki niej za pomocą telefonu lub tabletu mogą to robić łatwo i szybko, zyskując dodatkowy aspekt zabawy - powiedział Edward Miszczak, członek zarządu i dyrektor Departamentu Programowego TVN.

- Jesteśmy świadkami przełomowego momentu. Od teraz widzowie mogą wręcz współtworzyć programy telewizyjne. Aplikacja 2nd screen poza zabawą ma także dodatkowy wymiar. Ten uczestnik, który otrzyma największą liczbę głosów na „tak”, zostanie wyróżniony nagrodą specjalną. Odbierze ją w pierwszym programie na żywo, 25 października - dodaje Wojciech Iwański, reżyser programu.

„Mam Talent!” - emisja w soboty o 20:00 w TVN (TVN HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...