reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animal Planet HD proponuje we wrześniu

dodano: 2014-09-16 13:02 | aktualizacja: 2014-09-16 15:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Animal Planet HD We wrześniu 2014 roku kanał Animal Planet HD zaprasza widzów na program „Dzikie z natury” oraz na cykl „Miesiąc z rekinami”, w ramach którego zostaną pokazane m.in. takie produkcje jak: „Pogromcy mitów”, „W szczękach rekina”, „Nocni łowcy” i „47 dni wśród rekinów”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2014 roku w Animal Planet HD:

„Miesiąc z rekinami”
Animal Planet HD zaprasza na „Miesiąc z rekinami”, podczas którego stacja wyemituje wiele fascynujących programów o tych owianych złą sławą rybach. „Pogromcy mitów” Kari, Grant i Tori w specjalnym wydaniu cyklu pt. „Potwór z głębin przeszłości” skonstruują model prehistorycznego drapieżnika. Natomiast twórcy serii „W szczękach rekina” zaprezentują widzom dramatyczne przeżycia ludzi, którzy stanęli oko w oko z morską bestią. Cudem ocaleli, choć śmierć była naprawdę blisko. Z kolei Paul Clerkin - znawca rekinów i gospodarz programu „Nocni łowcy” - wyruszy na Madagaskar, aby obserwować jedyne na świecie gatunki tych ryb, które emitują światło. Na koniec w programie „47 dni wśród rekinów” poznamy jedną z najgłośniejszych w USA historii związanej z rekinami z czasów II wojny światowej. Dwaj piloci, Louis Zamperini i Russell Phillips, zostali zestrzeleni nad Oceanem Spokojnym. Przez 47 dni dryfowali na powierzchni wody, broniąc się przed żerującymi wokoło rekinami.

„Dzikie z natury”
emisja: w środy o 18:00

Animal Planet HD zaprasza na nowy cykl programów przedstawiający fascynujące rekordy w królestwie zwierząt. W każdym z odcinków zaprezentowana zostanie inna kategoria. Widzowie dowiedzą się, które zwierzę jest największe, najszybsze, najmądrzejsze czy najgroźniejsze. Kto króluje na ziemi, pod wodą, a kto w powietrzu? Twórcy serii wyłonią gatunki, które z powodzeniem możemy nazwać mistrzami świata przyrody w swojej kategorii. Ich zdumiewające wyczyny nie tylko nas zadziwią, ale też zmuszą do refleksji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...