reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2: „Dziwna przygoda Kubusia Puchatka” i „Pippi”

dodano: 2014-09-25 20:45 | aktualizacja: 2014-09-26 20:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 - PULS 2 z impetem rozpoczyna jesień! W tygodniu 27 września - 3 października 2014 roku w kanale PULS 2 jak zwykle znajdzie się mnóstwo propozycji dla całej rodziny - informuje nadawca. W paśmie „Junior TV” pojawią się premierowe animacje takie jak: trzeci sezon serialu o małych wróżkach „Klub Winx”, będzie też coś dla małych chłopców, czyli „Super auta”, pojawią się kultowe „Gumisie” oraz „Pippi”, czyli historia o małej psocącej piegowatej dziewczynce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na widzów czekają także nowe odcinki serialu „Timon i Pumba”. Od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 młodzi widzowie będą mogli oglądać pełnometrażowe propozycje, takie jak: „Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu”, „Wielka przygoda Bolka i Lolka”, „Odwrócona góra” i „Łowcy smoków”. Stacja pokaże także kolejny film z serii filmów o Kubusiu Puchatku „Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku”. - Na niedzielne wieczory, PULS 2 przygotował dla fanów seriali prawdziwą ucztę! Będzie to premierowy serial „Arrow”, oparty na komiksowej postaci „Zielonej strzały” oraz serial „Spartakus: Bogowie areny”. Pojawią się także nowe odcinki premierowych seriali: hiszpańskiej telenoweli Sekret”, ukazującej historię nieszczęśliwej miłości. Na nudę nie będą mogli narzekać fani dokumentów aukcyjnych, ponieważ czekają na nich nowe odcinki seriali „Aukcja w ciemno”, „Łowca okazji” i „Gwiazdy lombardu” - informuje nadawca.

Propozycje kanału PULS 2 od 27 września 2014 roku do 3 października 2014 roku:

Seriale:

„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson, Caity Lotz
emisja: w niedziele o 20:00

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście (więcej tutaj).

„Spartakus: Bogowie areny” („Spartacus - Season 1A Prequel: Gods of the Arena”)
akcja, USA 2011, reż. Jesse Warn, występują: Andy Whitfield, Dustin Clare, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett, Peter Mensah, Nick Tarabay, Lesley-Ann Brandt, Marisa Ramirez, Craig Wrightson
emisja: w niedziele o 20:55

„Spartakus: Bogowie areny” to prequel serialu "Spartakus: Krew i piach" koncentruje się na wydarzeniach jakie miały miejsce w domu Batiatusa oraz jego początkach w szkole gladiatorów. Ludus Batiatusa rośnie w siłę z każdym dniem, a ulubieńcem tłumów i mistrzem areny jest jeden z jego podopiecznych, Gannikus (Dustin Clare), którego umiejętności w posługiwaniu się mieczem są znane także poza Kapuą. Młody Batiatus (John Hannah) próbuje poradzić sobie z problemami jakie pojawiają się wraz politycznymi zwycięstwami oraz życiowymi sukcesami. W tym samym czasie, obecna u jego boku, wierna i nieobliczalna żona Lukrecja (Lucy Lawless) przyjmuje pod swoje skrzydła zaufaną przyjaciółkę Gaię (Jaime Murray). Lukrecja stara się sprostać oczekiwaniom męża i zaczyna brać na siebie odpowiedzialność prowadzenia domu (więcej tutaj).

„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Dla dzieci i młodzieży:

„Dziwna przygoda Kubusia Puchatka” („Winnie the Pooh most grand adventure: search for Christopher Robin”)
animacja, USA 1997, reż. Joanna Wizmur (reż. wersji polskiej), Karl Geurs
emisja: sobota, 27 września 2014 roku o 18:55

Krzyś i Kubuś Puchatek to najlepsi przyjaciele, którzy spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Jednak nadchodzi nowy rok szkolny i Krzyś musi wracać do szkoły. Nie chcąc zranić Puchatka, chłopiec postanawia zostawić mu list, dołączony do słoika z miodem. Nagle, miód się rozlewa i słowa stają się nieczytelne... Kubuś wraz z przyjaciółmi zanosi kartkę do Sowy, która błędnie odczytuje jej treść i mówi, że Krzyś wpadł w tarapaty i potrzebuje ich pomocy! I tak, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik wyruszają w wielką podróż na koniec Stumilowego Lasu, by uratować ich najlepszego przyjaciela.

„Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu” („American tail IV, An: mystery night monster”)
animacja, USA 1999, reż. Larry Latham
emisja: sobota, 27 września 2014 roku o 10:30

„Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu” to kolejna część animacji o przygodach małej myszki o imieniu Fiewel. Brutalny potwór porywający myszy terroryzuje mysi świat na Manhattanie i nawiedza Fiewela w koszmarach. Wraz z mysim dziennikarzem, Fiewel i jego wierni przyjaciele tropią sensację wieku i chcą zmierzyć się w groźnym potworem.

„Wielka podróż Bolka i Lolka”
animacja, Polska 1977, reż. Władysław Nehrebecki, Stanisław Dulz
emisja: poniedziałek, 29 września 2014 roku o 14:00

Bolek i Lolek wyruszają w podróż dookoła świata. Jeśli uda im się okrążyć glob w ciągu 80 dni, czeka ich nagroda, ustanowiona przez milionera - Phileasa Fogga. W zdobyciu 20 000 funtów w złocie, chce przeszkodzić chłopcom sługa spadkobiercy Fogga, Jeremiasz. Próba porwania Bolka i Lolka, czy nawet zamach na ich życie, nie udają się. Mali wędrowcy wyruszają w podróż pełną przygód, a Jeremiaszowi nie pozostaje nic innego, jak udać się ich tropem.

„Przygody królika urwisa” („The Adventures of brer rabbit”)
animacja, USA 2006, reż. Byron Vaughns
emisja: wtorek, 30 września 2014 roku o 14:00

Animacja „Przygody królika urwisa” to oparta na książce dr. Juliusa Lestera, historia zaczerpnięta ze starych, afrykańskich opowieści ludowych. Bajka opowiada o perypetiach dziewięcioletniej Janey, która pokłóciła się z rodzeństwem i postanowiła uciec z domu. Dziewczynka podczas swojej wędrówki, ku swojemu zaskoczeniu, spotyka ubrane i gadające zwierzęta, miedzy innymi: królika, który stara się pomóc lisowi wyjść ze studni jednocześnie sprzeczając się z nim o to, który z nich jest mądrzejszy. Janey, dzięki wszystkowiedzącemu baśniarzowi - Żółwiowi, dowiaduje się jak zwierzęta pojawiły się na Ziemi oraz poznaję historię o powszechnie znanym i utalentowanym - Króliku Urwisie, który przez swoje psoty i żarty popadł w niełaskę u innych zwierząt. Szczególnie dając się we znaki Wilkowi i Lisowi, którzy zastawili na niego pułapkę, by go zjeść. Mimo, iż Królik wpada w zasadzkę, to szczęście go nie opuszcza...  Żółw, po skończonej opowieść rusza na linie startu wyścigu, by zmierzyć się z królikiem i sprawdzić kto jest szybszy...

„Odwrócona Góra albo film pod strasznym tytułem”
animacja, Polska 2000, reż. Leszek Gałysz
emisja: środa, 1 października 2014 roku o 14:00

Bohaterami filmu są dziwne, ale przyjazne stworzenia zamieszkujące serce puszczy - Tatun, Mamuna, ich dziecko Sonek oraz dziadek Lesawik. Wynalazki dziadka - m. in. latawidło, znikolina i konusola - ocalą dzieci uwięzione w potężnym zamczysku Marbatów.

„Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku” („Winnie the Pooh: A very merry pooh year”) - premiera
animacja, USA 2002, reż. Ed Wexler, Gary Katona, Jamie Mitchell, Joanna Wizmur (reż. wersji polskiej)
emisja: czwartek, 2 października 2014 roku o 14:00

Kubuś i przyjaciele spędzają świąteczny czas w swoim gronie. Wspominają radosne chwile i odliczają minuty do Nowego Roku. Królik planuje zorganizować noworoczne przyjęcie. Puchatek i przyjaciele troszkę mu w tym przeszkadzają i Królik zaczyna się dąsać. Aby przywrócić świąteczną atmosferę, wszyscy składają noworoczne postanowienia. Prosiaczek postanawia zwalczyć swój strach, Kubuś ograniczyć jedzenie miodu, a Tygrysek obiecuje przestać brykać.

„Łowcy smoków” („Chasseurs de dragons”)
animacja, Francja, Luksemburg, Niemcy 2008, reż. Arthur Qwak, Guillaume Ivernel
emisja: piątek, 3 października 2014 roku o 14:00

Mała dziewczynka Zoe, pragnie uchronić królestwo przed potężnym smokiem. Postanawia wyruszyć w świat w poszukiwaniu wielkich bohaterów. Pomogą jej w tym nowi przyjaciele - Lian-Chu i Gwizdo. Wspólnie - we trójkę - zostaną łowcami smoków i rozpoczną pełną przygód i niebezpieczeństw podróż...

„Gumisie” („Gummi Bears”)
animacja, USA 1991, reż. Elżbieta Jeżewska (reżyser wersji polskiej)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 października 2014 roku) o 8:25 i 16:00

Gumisie to mityczne stworzenia, potomkowie Wielkich Gumisiów, którzy w tajemnicy przed ludźmi zamieszkują las. Za zadanie mają strzec Wielkiej Księgi i utrzymać swoje istnienie w tajemnicy. Zami, Tami, Sani, Grafi, Bunia i Kabi mieszkają w wielkim drzewie, a o ich istnieniu wie tylko dwójka przyjaciół: Kevin i Księżniczka Kala, oraz zły królewski brat - Książę Igthorn. Igthorn, dowodzi armią silnych orków, a wraz z nią chce zdobyć zamek. Aby to zrobić musi złapać Gumisie oraz ich gumisiowy sok, który daje niezwykłą siłę (więcej tutaj i tutaj).

„Klub Winx” 3 („Winx Club”)
animacja, Włochy 2004
emisja: od poniedziałku do piątku o 10:00

Serial „Klub Winx" przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają (więcej tutaj).

„Super auta”
animacja, USA 2005, reż. Maryla Brzostyńska (reż wersji polskiej)
emisja: od poniedziałku do piątku o 12:00

Fordek, Rojs Jeep, Moris i ich pozostali przyjaciele to grupa Aut, które przeżywają niesamowite przygody. Super Auta – super bajka, super animacja 3D i aż 3 nominacje do nagrody Emmy. Serial powstał w tym samym studio co „Auta”.

„Pippi” („Pippi Longstocking”)
animacja, Niemcy, Szwecja, Kanada 1994
emisja: od poniedziałku do piątku (od 30 września 2014 roku) o 12:20 (30 września 2014 roku o 13:00)

Przygody sympatycznej dziewczynki - rudej i piegowatej Pippi Langstrump.

„Timon i Pumba” („Lion King's Timon & Pumbaa”)
animacja, USA 1995
emisja: od poniedziałku do piątku o 18:00

Znani z „Króla Lwa” Timon i Pumba powracają w swojej własnej animacji. Podróżują po świecie, zarażając wszystkich swoją bezproblemową filozofią życia! Odwiedzą Chiny, Kenię, Rosję i inne odległe zakątki, zawsze dostarczając tam gdzie się pojawią radość, śmiech i świetny humor! Po drodze spotykają swoich przyjaciół: mądrego Rafiki, psotne hieny Shenzi, Banzai i Eda, a nawet samego Króla Lwa!

Dokumenty:

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w soboty o 14:00, w niedziele o 19:30, w środy o 19:30

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).

„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:30, w soboty o 12:00, w niedziele o 17:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w poniedziałki o 19:30, w soboty o 15:00, w niedziele o 18:00

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...