reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Wellbeing Network wkrótce w Polsce

dodano: 2014-09-28 20:09 | aktualizacja: 2014-10-01 12:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (KENZO)/TV Lider/The Wellbeing Network

The Wellbeing Network Jak informuje „TV Lider”, wkrótce na polskim rynku pojawi się kanał Wellbeing Network, poświęcony tematyce wellness, zdrowia i sportu. - To coś więcej niż wejście na rynek nowego kanału TV - to platforma z  misją zmiany życia na lepsze. Włączając telewizor, widzowie spotkają swojego coacha, który zmotywuje ich do pracy nad własnymi fizis i psyche. Następnie będą mogli podjąć aktywne działania i  wejść na stronę z poradami ekspertów. Wreszcie, Wellbeing Network będzie im towarzyszyć także wtedy, gdy wyjdą z domów - na ich smartfonach oraz tabletach - mówi cytowany przez gazetę Krzysztof Wroński, twórca projektu i CEO.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja ma zaoferować 500 godzin premierowych programów w 6 głównych blokach tematycznych. Na razie nie są znane jednak szczegóły odnośnie tego kanału - gdzie się pojawi i kiedy wystartuje. Platforma ma składać się z kanału telewizyjnego, strony internetowej i aplikacji na smartfony i tablety.

Wellbeing Network, foto: The Wellbeing Network Polska

Wellbeing Network, foto: The Wellbeing Network Polska

Wellbeing Network, foto: The Wellbeing Network Polska


- The Wellbeing Network Polska aktywnie wspiera zdrowy i szczęśliwy styl życia poprzez jedną platformę łączącą kanał telewizyjny, www, e-commerce i aplikacje. Jesteśmy w trakcie przygotowań do wprowadzenia i udostępnienia w Polsce naszej najnowszej koncepcji z zakresu zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to kompletna platforma stworzona w celu wspierania zdrowego stylu życia i dostarczania pomysłów aby uczynić je szczęśliwszym. Pracujemy nad nowatorskim kanałem telewizyjnym, nasz portal internetowy zapełniamy ciekawymi artykułami, filmami, wskazówkami i najnowszymi wynikami badań dotyczącymi utrzymiania dobrej formy fizycznej i właściwego odżywania. Nasza platforma e-commerce umożliwi łatwe znalezienie produktów takich jak suplementy diety, kosmetyki czy sprzęt pomocny przy ćwiczeniach. Wchodzimy na rynek z naszą pierwszą aplikacją opracowaną w celu połączenia trenerów osobistych z ich klientami. Przygotuj się, mamy mnóstwo ekscytujących pomysłów z zakresu zdrowia i dobrego samopoczucia, którymi możemy zaskoczyć - możemy przeczytać na profilu Wellbeing Network Polska na portalu społecznościowym Facebook.

Profil The Wellbeing Network Polska na portalu Facebook:
https://pl-pl.facebook.com/TheWellbeingNetworkPolska

Strona internetowa Wellbeing Network:
http://www.wellbeingnetwork.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...