reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Orange znów w trasie po Polsce

dodano: 2014-09-30 12:43 | aktualizacja: 2014-09-30 13:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange Polska

Orange Kino Orange, największe objazdowe kino w Polsce, rozpoczyna 5. sezon swojej działalności. W trasę rusza z najbardziej elektryzującą koprodukcją Orange i TVP ostatnich miesięcy - filmem „Miasto 44” w reż. Jana Komasy (więcej tutaj). W pierwszej, powakacyjnej trasie mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, zobaczą także inne premierowe tytuły m.in: „Wakacje Mikołajka”, „Wojownicze Żółwie Ninja” czy „Służby specjalne”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sezonie 2014/2015 Kino Orange odwiedzi ponad 75 miejscowości we wszystkich województwach w Polsce. W pierwszej trasie Kino Orange odwiedzi m.in.: Świnoujście, Lubsko, Koźmin Wielkopolski, Kłodawę, Ostródę i Nidzicę. W wybranych miastach planowane są spotkania z twórcami i aktorami filmu „Miasto 44”.
 
Wszystkie filmy w Kinie Orange będą wyświetlane na panoramicznym ekranie kinowym o podstawie 7 m, który pozwoli widzom cieszyć się pełnią obrazu prezentowanych tytułów.
 Bilety na pokazy można nabywać za pośrednictwem Internetu. Dla szkół i grup zorganizowanych oferowane są specjalne zniżki. Dla rodzin, uczniów, studentów i seniorów Kino Orange przygotowało bilety ulgowe.

Kino Orange, najlepiej zaprojektowana usługa roku w konkursie Dobry Wzór 2013, to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Partnerem technologicznym jest NEC Display Solutions Europe GmbH. Patroni medialni to: miesięcznik „Kino”, serwis filmowy stopklatka.pl i portal wp.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...