reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

H2 od 29 października, Lifetime od listopada w Polsce

dodano: 2014-10-06 11:17 | aktualizacja: 2014-10-06 11:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks

A+E Networks Poland Firma medialna A+E Networks jesienią 2014 roku uruchomi w Polsce dwie nowe stacje telewizyjne w jakości HD. Kanał H2 będzie dostępny od 29 października br., natomiast kanał Lifetime rozpocznie emisję w listopadzie br. H2 to dopełnienie oferty kanału HISTORY, gdzie nauka staje się rozrywką, przekazywaną w niecodzienny i zaskakujący sposób. Na kanale znajdą się doceniane seriale dokumentalne z całego świata, które zaspokoją ciekawość najbardziej wymagających widzów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strategia programowa Lifetime w Polsce opiera się na trzech głównych filarach. W skład oferty wchodzą nagradzane seriale, kilkadziesiąt wysokiej jakości filmów fabularnych rocznie (tzw. Lifetime Original Movies) oraz rozrywkowe produkcje dokumentalne. Z Lifetime pracują najbardziej znani hollywoodzcy reżyserzy i aktorzy, realizując swoje autorskie projekty zarówno przed obiektywem, jak i za kamerą.

Izabella Wiley, dyrektor generalna w A+E Networks Poland, anonsując nowe kanały, powiedziała: - Start nowych kanałów to kamień milowy w rozwoju A+E Networks w Polsce, gdyż ukazuje jak silne i jednocześnie zróżnicowane jest nasze portfolio. Spodziewamy się, że nowe stacje będą miały równie mocne wyniki jak w przypadku innych międzynarodowych debiutów w 2014 roku.

Portfolio A+E Networks w Polsce będzie składać się z czterech kanałów: Lifetime i H2 oraz już nadających HISTORY i CI Polsat.

- Uruchomienie dwóch kolejnych kanałów potwierdza nasze silne zaangażowanie na polskim rynku - skomentował Tom Davidson, dyrektor zarządzający w A+E Networks UK. - Mamy ogromną nadzieję, że obie marki odegrają ważną rolę na rynku stacji tematycznych w Polsce.

H2 uzupełnia HISTORY szeroką ofertą programów, od tematyki wojennej poprzez historię starożytną i współczesną aż po nauki ścisłe, motoryzację i inżynierię. H2 stawia na wypełnione ciekawą i przystępną treścią produkcje, w których fascynujące fakty łączą się z wciągającą akcją.

Główne pozycje kanału H2 w listopadzie i grudniu to „Starożytni kosmici”, „Wszechświat” i „Drapieżniki przestworzy”. W ramach tzw. „pierwszego okna” od stycznia 2015 roku na antenie H2 pojawi się „Amerykańska księga tajemnic”, prowokacyjny serial, który ukazuje prawdę kryjącą się za najbardziej szokującymi i legendarnymi nagłówkami prasowymi oraz trzeci sezon serialu „Błotni ludzie”, w którym Johnny i Steve szukają nie tyle zakopanych skarbów, ile ukrytej historii, która może na zawsze zmienić naszą wiedzę o przeszłości.

H2 - „Prawdziwi supermani”


W ramach Lifetime Original Movies stacja wyemituje między innymi: „Liz i Dick”, historię burzliwego związku Elizabeth Taylor i Richarda Burtona z Lindsay Lohan w jednej z ról tytułowych; „On mnie kocha” z Heather Locklear oraz ekranizację powieści Jodi Picoult „Czarownice z Salem Falls” z Jamesem Van Der Beekiem.

Lifetime - „Liz i Dick”


Wśród seriali fabularnych na Lifetime pojawi się kryminalna opowieść o legendarnym związku „Bonnie i Clyde” z udziałem Emile’a Hirscha, Holliday Grainger oraz zdobywców Oscara Holly Hunter i Williama Hurta.

Seriale dokumentalne na Lifetime to m.in. popularny na całym świecie „Dance Moms” z trenerką Abby Lee Miller, „Wahlburgerowie” z hollywoodzkimi gwiazdorami Markiem (Transformersi) i Donniem (członkiem New Kids on the Block) Wahlbergami, a także talk-show „W ogniu pytań Amandy”, w którym dziennikarka Amanda de Cadenet rozmawia z wieloma gwiazdami – Lady Gagą, Jane Fondą i Evą Longorią.

Programy lokalne pojawią się na Lifetime w 2015 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...