reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

9.10 Proszówki: spotkanie z mistrzem - Wojciech Migdał

dodano: 2014-10-06 21:17 | aktualizacja: 2014-10-06 21:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: Kryta pływalnia

wojciech_migdal_bis_160px Kolejnym mistrzem sportu, który przyjął zaproszenie Krytej Pływalni Proszówkach jest Wojciech Migdał – zawodowy kolarz, wicemistrz Polski 2013 w kategorii wiekowej junior i najlepszy sprinter w Wyścigu Dookoła Małopolski 2014. Wojciech Migdał to mieszkaniec Baczkowa. Dodatkowym smaczkiem tego wydarzenia jest fakt, iż Wojtek jest absolwentem Gimnazjum w Proszówkach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Swoją karierę kolarska rozpoczynał kilka lat temu w krakowskim klubie wraz z Rafałem Majką pod okiem znakomitego trenera Zbigniewa Klęka, którego również tego dnia będziemy gościć.  Przez ostatnie cztery lata ścigał się w grupach kolarskich: hiszpańskiej Azysa Conor WRC i włoskim ASD Saccareli-Carbonio Gomme, międzyczasie reprezentowania Polskę na arenie międzynarodowej, m.in. podczas mistrzostw Świata w Rosji czy  mistrzostw Europy w Czechach. Obecnie startuje w barwach zawodowej polskiej grupy kolarskiej Wibatech Fuji Żory.Spotkanie, które jak zwykle posiadało będzie charakter konferencji prasowej z autografami, zdjęciami oraz specjalną kolarską nagrodą z Wojtkiem Migdałem oraz Zbigniewem Klękiem odbędzie się 9 października (czwartek) 2014, godz. 11:00 w sali gimnastycznej szkoły w Proszówkach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...